<
Felix kassitoit

Felix Fantastic kiisueine lõhe ja lestaga

Felixi kiisueine paneb minu kassi nurrumootori kõvemini tööle. Juba tuttavat pakki nähes hakkab Kurri minu jalgade ümber tiirutama.

Detailid

Kavalad kassid teavad, mis neile maitseb!


Iga pakike kassitoitu sisaldab kõiki toitaineid, mida täiskasvanud kass vajab, et olla terve ja rõõmus. Nii saab kass kätte kõik vajalikud valgud, vitamiinid ja mineraalained. Kiisueine näeb välja, lõhnab ja maitseb vastupandamatult ning Sinu kiisul ei saa sellest kunagi küllalt.

 


      Felix_AGAIL_DD_Country_Recipes

Kasu tervisele

FELIX® – vastupandamatult maitsvad kiisueined, mis vastavad 100% Sinu kassi igapäevastele vajadustele!


Kas tahaksid pakkuda oma kiisule iga päev vastupandamatult maitsvaid eineid, mis pakatavad heast tervisest? Kõik FELIX®-i tooted on valmistatud kvaliteetsetest ja hõrkudest koostisainetest, mida iga kaval kass tasakaalustatud toitumiseks vajab.

See pole aga kõik! Eined sisaldavad ka vajalikke oomega-6-rasvhappeid ning õiges vahekorras tasakaalustatud mineraalaineid ja vitamiine, et Sinu kass oleks täis elujõudu ning üleannetusteks valmis! Eined vastavad 100% Sinu kassi päevastele vajadustele, kui serveerid neid toitmisjuhiste järgi.

• Ei sisalda kunstlikke maitseaineid.

• Ei sisalda kunstlikke säilitusaineid.

• Ei sisalda kunstlikke värvaineid.


      Felix_AGAIL_DD_Country_Recipes

Toitmisjuhised

Keskmist kasvu täiskasvanud kassile (4 kg) anna 3–4 kiisueinet päevas vähemalt kahe eraldi söögikorrana.


Täiskasvanud kassi keskmised soovituslikud kogused põhinevad mõõdukalt aktiivse kassi vajadustel normaalsel keskkonnatemperatuuril. Kasside vajadused on erinevad ja toitmiskoguseid tuleks vastavalt kohandada, et Sinu kass püsiks sale ja tervislikus kehakaalus.

Serveeri eineid toatemperatuuril. Jälgi, et puhas ja värske vesi oleks kassile alati kättesaadav.


      Felix_AGAIL_DD_Country_Recipes

Pakendite suurused

100 g


      Felix_AGAIL_DD_Country_Recipes