Friskies Cat
Friskies eritooted

Friskies eritooted

Toakassid ei tegutse piisavalt vabas looduses ning nad võivad mõningatest eelistest puudust tunda. Seepärast on meie toitainespetsialistid loonud toakassidele mõeldud Friskies Indoor toidu, et rahuldada nende toitainevajadusi.

Kliki linkidele allpool ja leiad rohkem infot toodete kohta.

 • Kanaga* ja lisatud rohelised

  Kanaga* ja lisatud rohelised

  ​SPETSIAALSELT LOODUD TOAKASSIDELE.
  Maitsev ja 100% täisväärtuslik Friskies Indoor aitab vähendada karvapallide moodustumist ja sisaldab rohelisi ürte, mida kassid armastavad närida.
  Friskies Indoor toetab Sinu kassi tervist, vitaalsust ja õnnerikast elu, et ta saaks sind üllatada ja rõõmustada iga päev!

  Saadaval:
  300g

  Toitainete informatsioon
 • Kanaga* ja lisatud rohelised

  ​KOOSTIS:
  Teraviljad, liha ja loomsed saadused (10%*), aedviljaproteiinide ekstraktid, õlid ja rasvad, taimse päritoluga saadused (0.2% kuivatatud peterselli on võrdne 1% peterselliga), aedviljad (2% kuivatatud sigurit ja 0.2% kuivatatud herneid, mis on võrdne 1% hernestega), mineraalid ja pärmid.

  *võrdne 20% rehüdreeritud liha ja loomsete saadustega, min. 4% kanaga.

  IU/kg: Vit A: 15,000; Vit D3: 1,250 mg/kg; Fe(E1): 175; I(E2): 2,9; Cu(E4): 42; Mn(E5): 18.5; Zn(E6): 219; Se(E8): 0.28. Tauriin: 1,000.
  Värvainetega ja antioksüdantidega: E102 (tartrasiin), E310 (propüülgallaat), E320 (butüülhüdroksüanisool), E321 (butüülhüdroksütolueen). Tehnoloogilised lisaained: E516 (kaltsiumsulfaat dihüdraat).

  ANALÜÜTILISED KOOSTISOSAD:
  Proteiin: 30.0%
  Rasvasisaldus: 10.0%
  Toortuhk: 7.5%
  Toorkiudained: 5.5%

  Ülevaade Toitmisjuhend
 • Kanaga* ja lisatud rohelised

  ​TOITMISJUHEND

  Täiskasvanud kassi keskmised soovituslikud kogused põhinevad mõõdukalt aktiivse kassi vajadustel normaalsel keskkonnatemperatuuril. Individuaalsed vajadused võivad varieeruda ja toitmist kohandada vastavalt vajadusele, nii et säiliks sinu kassi sale ja terve kehakaal.

  Puhas, värske joogivesi peab alati olema saadaval. Piisav veekogus on oluline osa igapäevase tervisliku toitvuse tagamiseks.

  Toitainete informatsioon