purina_hero_566877478_1536x576px.jpg
Millal, kus ja kui palju toita

Millal, kus ja kui palju toita

Sul on võimalus muuta oma kassi söögikorrad nauditavamaks, kui tead millal, kus ja kui palju teda peaks toitma.

Koht ja kellaaeg

​Selleks et vältida katkestusi, aseta toidu- ja veenõud liikumisteedest, mürast ja liivakastist kaugemale. Vali koht, kuhu tal on mugav ja lihtne juurde pääseda. Kui peres on mitu kassi, taga kõigile võrdselt hea juurdepääst toidule, paigutades toidunõud erinevatesse kohtadesse. Sul on lihtsam koristada, kui paned toidunõu alla plastikmati või ajalehe. Vedelikuvajaduse rahuldamiseks hoia värske puhas joogivesi alati saadaval.

​Harjuta oma kassi sööma iga päev samal kellaajal. Kutsu teda söögi ajal nimega, nii jääb see talle paremini meelde, seostudes meeldiva tegevusega. Kui sa toidad kassi kuivtoiduga, võid hommikul kogu päevase toidukoguse välja panna (väga mugav neile, kes teevad pikki tööpäevi), või anda pool hommikul ja pool õhtul. Kuivtoidu teiseks eeliseks on see, et see aitab sinu kassi hambaid ja igemeid tervena hoida.

Toidukogus

Et vältida ülekaalu ja samas tagada kassile kõik vajalikud toitained, on oluline järgida kassile sobivat toidukogust. Mõõda alati toit üle, nii on kindel, et kass saab alati õige koguse. Korraliku toitmiskava puhul järgi pakendil toodud toitmisjuhiseid.

Purina ONE® tootesari võtab kokku meie toitumisspetsialistide poolt rohkem kui 85 aasta jooksul tehtud uuendused ning võimaldab sul pakkuda oma kassile väga kvaliteetset toitu, mis aitab hoida ning silmnähtavalt parandada tema tervist ja enesetunnet.