Millal, kus ja kui palju toita

Sul on võimalus muuta oma kassi söögikorrad nauditavamaks, kui tead millal, kus ja kui palju teda peaks toitma.
​Loe lähemalt

Kassipoja toitmine – kuidas saad sina toetada tema tervist ja arenemist

​Sinu kassipoja esimene eluaasta on hea tervise suhtes otsustava tähtsusega. Selle aja jooksul läbib ta niiöelda imiku-, lapse- ja noorukifaasi ning saab täiskasvanud kassiks. Õige toidu ja söögitavadega aitad tal kasvava organismi suure toitainevajadusega sammu pidada.
​Loe lähemalt

Toakassi toitmine – kuidas teha tema tubane elu veel paremaks

​Paljud kassid elavad siseruumidest väljumata pika, terve ja õnneliku elu. Tubase eluviisiga kassil on liikumiseks vähem võimalusi. Kui vähesele liikumisele lisandub toiduga saadud liigne energia, on kassil juba raske ideaalset kehavormi hoida.
​Loe lähemalt

Eaka kassi toitmine (üle 7 aasta) – kuidas saad sina aidata kaitsta tema tervist

​Sul on võimalus mõjutada oma eaka kassi enesetunnet tema igapäevase toiduvaliku kaudu. Koos vananemisega muutuvad ka kassi toitumisvajadused. Just toiduvaliku kaudu saad sina aidata hoida oma eaka kassi tervist. Optimaalse kehakaalu ja suutlikkuse tagamiseks arvesta kõiki allpool kirjeldatud tegureid, mis mõjutavad sinu eaka kassi toidukogust ja -tüüpi.
​Loe lähemalt

Täiskasvanud kassi toitmine – kuidas saad sina aidata hoida tema tervist ja head enesetunnet

​Sinu täisealine aktiivne kass vajab toitu, mis hoolitseks tema organismi eest. Aitad kindlustada talle tugeva tervise ja vitaalsuse, kui valid toitmiseks kõrge kvaliteediga, tasakaalustatud ja täisväärtusliku kassitoidu, mille koostis sobib täiskasvanud kassidele või igas vanuses kassidele.

​Loe lähemalt

Kuidas hoolitseda kastreeritud või steriliseeritud kassi eest

Kuigi steriliseerimine/kastreerimine võib pikendada kassi eluiga ja hoiab ära soovimatu käitumise, võib see põhjustada ka kaalutõusu ja kuseteede probleeme. Selleks et tasakaalustada neid muutuseid ja hoolitseda kassi elukvaliteedi eest, soovitame anda kassile toitu, mis on loodud spetsiaalselt just steriliseeritud/kastreeritud kassidele.
​Loe lähemalt