text
LEMMIKLOOMAD

EDENDAME LÄBIPAISTVUST KOGU TOOTEVALIKUS

Meie eesmärk

Pakkuda tarbijale hõlpsalt kättesaadavat, täpset ja selget teavet meie lemmikloomatoitude kohta.

70

Meie senised saavutused

Me teame, et tarbijale läheb korda, mida tema lemmiku toit sisaldab. 2016. aastal võtsime kohustuse muuta teave kättesaadavamaks, pakkudes pakendil toote kohta lihtsasti arusaadavat teavet ja söötmisnõuandeid

2019. aastal lõime korduma kippuvate küsimuste põhjal jaotise Sinu küsimused on olulised!, et aidata KKK-dele vastuseid otsida. 2020. aastal aga tulime välja jaotisega Iga koostisaine on oluline, et tarbijad saaksid tutvuda koostisainete üksikasjalikuma loetelu ja nende eesmärgiga. Meie tootmistehastes korraldatakse avatud uste algatust, mis aitab tarbijatel ja huvirühmadel aru saada, kuidas me oma lemmikloomatoitu valmistame.

Lisaks sellele oleme saavutanud oma sotsiaalmeedia- ja veebiplatvormide ning tarbijate kaasamise meeskondade kaudu suurt edu, pakkudes tootesildist põhjalikumat teavet ja nõuandeid nii lemmikloomaomanikele kui ka teistele asjast huvitatutele. Tänu nendele uutele töövahenditele oleme suutnud vastata üle 238 350-le lemmiklooma hooldust ja söötmist puudutavale päringule, kaebusele ning tooteteabe küsimusele.

lemmikloomatoidu-sisaldus

Meie vaatenurk: Purina, söötmisteave ja nõuanded

Meie olulisuse uuring tõi ilmsiks, et lemmikloomasõbrad uurivad meie kaubamärke ja tooteid äärmiselt hoolikalt. Nad tahavad teada, mida meie tooted sisaldavad, ja mida rohkem teavet, seda parem. Oleme aru saanud, et kuigi me juba jagame tooteteavet, ei ole see lemmikloomasõpradele alati arusaadav. Toitumisalane teave on Purina jaoks midagi, mida tahame, et see oleks kõigile kättesaadav ja mõistetav.

cat

Me soovime aidata tarbijal teha teadlikke valikuid, seega oleme võtnud kohustuseks pakkuda kõikehõlmavat ja selget teavet ning nõuandeid. Teeme koostööd lemmikloomatoidu toitumisspetsialistide, ametiasutuste ja majandusharu organisatsioonidega, et pakkuda klientidele püsivat ja vajaduse korral sõltumatut teavet, et nad võiksid olla kindlad – neil on otsuste tegemiseks vajalikud teadmised.

Nestlé ühisväärtuse loomine

Nii nagu oleme pühendunud lemmikloomade ja neid armastavate inimeste elu parandamisele, on ka meie emaettevõte Nestlé pühendunud elukvaliteedi suurendamisele ja nii üksikisikute kui ka perede, kogukondade ja kogu planeedi tervislikuma tuleviku edendamisele.

Nestlé roll ühiskonnas

TEISED LUBADUSED