KOGUKONNAD

TOETAME LEMMIKLOOMADE TÖÖLE KAASA VÕTMIST

Meie eesmärk

Asutame 2020. aastaks üle Euroopa 200 ühendust, et toetada lemmikloomade tööle kaasa võtmise algatusi.

40

Meie senised saavutused

40% saavutatud

2018. aastaks oli programmi „Pets at Work“ (lemmikloomad tööl) algatanud meie 22 tegutsemisriigi kontorid. See hõlmas meie kümnest turust üheksat. Samuti oleme toetanud 80 partnerit lemmiklooma tööle kaasa võtmise programmi elluviimisel.

lemmikloomad-kontoris

Meie vaatenurk

Elu on tänapäeval keeruline. Linnastumine, edasi-tagasi sõitmine ja veebis surfamine lasevad meil lemmikloomadega üha vähem koos aega veeta.

Juhtiva lemmikloomahooldusettevõttena soovime inimestele toeks olla, et nad saaksid üha muutuvas maailmas kõiki lemmikloomapidamise eeliseid nautida. Lemmiklooma tööle kaasa võtmine on üks viis, kuidas tema seltskonnast kogu päeva rõõmu tunda.

Teame, et lemmikloomad mõjuvad meie vaimsele ja füüsilisele tervisele ning heaolule äärmiselt positiivselt, kuid pikem tööaeg, suurenenud tarbimisvõimalused ja elanikkonna kolimine maalt linna võivad raskendada lemmikloomade sobitamist 21. sajandi eluviisiga.

Meie skeem „Pets at Work“ pakub töötajatele võimalust oma neljajalgne sõber kontorisse kaasa võtta. Loodame, et kogemuse jagamine inspireerib ka teisi ettevõtteid koertele oma uksi

Kas teadsite, et uuringute põhjal on lemmiklooma kaasa võtnud töötaja vähem stressis? Või seda, et lemmikloom kontoris aitab leida töö- ja eraelu tervislikku tasakaalu?

Lemmikloomad Purina kontorites

Oleme sügavalt veendunud, et inimestel ja lemmikloomadel on seltsis segasem ning lemmikute kontorisse kaasa võtmine näitab selgelt armastust loomade vastu ja Purinaga ühiseid väärtusi. Teeme suuri jõupingutusi, et Nestlé Purina kontorid üle Euroopa oleksid loomasõbralikud.

Paljudes meie asukohtades külastavadki neljajalgsed sõbrad kontoreid korrapäraselt. On kontoreid, kuhu koerad tohivad tulla ühel päeval või nädalal aastas, aga järjest rohkem ka selliseid, kus koertel on oma püsikoht.

Nt Purina kontor Ühendkuningriigis on lemmikloomi tööle kaasa võtnud juba 2003. aastast saadik ja meie sealne peakontor sai 2015. aastal maailma esimeseks täielikult koerasõbralikuks Nestlé kontoriks.

lemmikloom-kontoris
step

Liituge PetsatWorkiga ja me aitame teie kontori koerasõbralikuks muuta!

Jagame hea meelega oma kogemusi ja näiteid, kuidas Pets at Worki programmi ellu viia. Selle tulemusena kutsume teisi ettevõtteid ja organisatsioone eeskuju võtma. Meie eesmärk on asutada üle Euroopa 200 ühendust, kes liituksid ja looksid 2020. aastaks Pets at Worki algatusi.

Tänu meie toele on iga ettevõte võimeline lemmikloomasõbralikuks hakkama ja meie toetame teda selle ülemineku juures. Alates kleebistest „Dog free“ (koeravaba) ja „Dog friendly“ (koerasõbralik) kuni koerte käitumistestideni – aitame firmadel programmi edukalt ja kestvalt ellu viia.

Oleme töötanud välja ka Pets at Worki töövahendite komplekti, ehk kuus abistavat sammu programmi elluviimiseks.

Nestlé ühisväärtuse loomine

Nii nagu oleme pühendunud lemmikloomade ja neid armastavate inimeste elu edendamisele, on ka meie emaettevõte Nestlé pühendunud elukvaliteedi parandamisele ja nii üksikisikute kui ka perede, kogukondade ning kogu planeedi tervislikuma tuleviku edendamisele.

Nestlé osa ühiskonnas

TEISED LUBADUSED