text
LEMMIKLOOMAD

UUENDUSED LEMMIKUTE TERVISE JA HEAOLU TEENISTUSES

Meie eesmärgid

Ajavahemikul 2020–2023 toome turule 14 uut toodet lemmikute tervise ja heaolu parandamiseks.

100

Meie senised saavutused

Me oleme aja jooksul palju uuendusi teinud ning pidev uuendamine lemmikloomade tervise ja heaolu parandamiseks jääb meie jaoks prioriteediks. Alates 2016. aastast, mil andsime esimesed lubadused, oleme toonud turule ühtekokku 19 toodet, nende hulgas Purina® DENTALIFE®-i ja Purina®ONE® Bifensise. Lisaks oleme avaldanud artikleid 17 teadusajakirjas, kuigi ajavahemiku 2016–2018 uute toodete eesmärkides oli kavas avaldada 16 artiklit.

Aastatel 2018–2020 oleme seadnud eesmärgiks tuua turule 14 uut toodet. 2018. aastal tulime välja 7 uue tootega ja 2019. aastal veel 16 tootega, mis teeb kokku 23 toodet esialgu kavandatud 14 asemel.

2020. aastal tulime turule murrangulise innovatsiooniga PRO PLAN® LIVECLEAR®. Tegemist on esimese ja ainsa kassitoiduga, mis vähendab kassikarvades ja -kõõmas leiduvaid allergeene. See läbimurdeline toit on Purina üle kümne aasta kestnud uuringu tulemus. Eesmärk oli leida ohutu, toimiv ja loomasõbralik viis toimetulekuks allergeenidega.

Toitumine on kogu meie tegevuse a ja o ning üks peamisi vahendeid, kuidas saame aidata lemmikute ja neid armastavate omanike elu paremaks muuta.

cat

Meie vaatenurk: Purina, uuringud ja toitumine

Me oleme lemmikloomade omanike ja loomi armastavate inimeste ettevõte: alates teadlastest ja dietoloogidest kuni turundus- ja müügispetsialistideni. Oleme pühendunud lemmikloomade toitumisalaste, käitumuslike ja sotsiaalsete vajaduste mõistmisele ning teeme kõik võimaliku, et hoida neid tervete ja õnnelikena.

lemmiklooma-tervis

Oleme täiesti veendunud, et teaduslikult tõestatud hea kvaliteediga toit on lemmiklooma heaolu tagamiseks hädavajalik. Seetõttu oleme ettevõtte loomisest alates ja kogu oma tegevuse kaudu pidanud kinni oma lubadustest pakkuda kvaliteetset toitu, teaduspõhiseid andmeid ja tulemusi. Purinas on toitumine kesksel kohal.

Ühe maailma tähtsama lemmikloomaettevõttena oleme teinud märkimisväärseid investeeringuid teadusesse, uuendustesse ja lemmikloomade mõistmisse. Meil lasub lemmikloomade ja nende omanike ees kohustus kasutada neid teadmisi ja lemmikloomatoidualaseid teadusuuringuid ning oma arendusalast oskusteavet ära, et nihutada piire ja jätkata erinevate toitude väljatöötamist, sh erivajadustega ja arsti kirjutatud eritoitu vajavate lemmikloomade jaoks.

Teeme koostööd lugupeetud kolleegide ja veterinaariaekspertidega kogu maailmas, tundes põnevust võimaluse üle juhtida uuendusi, mis aitavad saavutada lemmikloomade tervise ja heaolu parandamisel olulisi samme.

Nestlé ühisväärtuse loomine

Nii nagu oleme pühendunud lemmikloomade ja neid armastavate inimeste elu parandamisele, on ka meie emaettevõte Nestlé pühendunud elukvaliteedi suurendamisele ja nii üksikisikute kui ka perede, kogukondade ja kogu planeedi tervislikuma tuleviku edendamisele.

Nestlé roll ühiskonnas

TEISED LUBADUSED