text
KOGUKONNAD

VARJUPAIGAST LOOMA VÕTMISE SOODUSTAMINE KOOSTÖÖ JA PARTNERLUSTE KAUDU

Meie eesmärk

2023. aastaks toetavad meie 10 parimat turgu kogu Euroopas vastavasisulisi programme ja organisatsioone, et aidata suurendada lemmikloomade hulka, kes võetakse varjupaigast.

80

Meie senised saavutused

80% saavutatud

17 (2 riiki lisanduvad) riiki, sh Prantsusmaa, Itaalia, Poola, Hispaania, Ühendkuningriik, Venemaa jpt, on algatanud partnerlused ligi 43 organisatsiooniga. Kõik need organisatsioonid on pühendunud võimalikult suure hulga loomade aitamisele ja neile uue kodu otsimisele. Koostöös suudame tagada veelgi enamate loomade tervise, turvalisuse ja heaolu.

Meie 10 peamise turu seast on 8 juba loonud partnerlusi selle lubaduse täitmiseks.

Lisaks annetasime COVID-19 puhangu ajal enam kui 15-s Euroopa, Lähis-Ida ja Põhja-Aafrika riigis varjupaikadele ja loomapäästeorganisatsioonidele üle 3 miljoni toidukorra.

dog_couple

Meie vaatenurk: Purina, partnerlused ja koostöö

Purina armastab lemmikloomi ja on veendunud eelistes, mida lemmikloomade omamine üksikisikule ja kogu ühiskonnale toob. Kuigi lemmikloomasõbrad ei saaks ilma oma lemmikuteta elada ning enamik maailma lemmikloomi on armastatud ja hoitud, hüljatakse majanduslikel ja sotsiaalsetel põhjustel igal aastal tuhandeid koeri, kasse ja muid loomi ning see arv muudkui kasvab.

Tunnistame, et oleme ainulaadses olukorras ja kuigi juba osaleme paljudes programmides, mis edendavad koostöö ja partnerluse kaudu lemmikloomade võtmist varjupaigast, soovime oma kogemusi ja partnerlusi kasutada rohkemates riikides, et aidata veelgi suuremal hulgal lemmikloomadel leida armastavat kodu.

cat

Toetame üle Euroopa looma varjupaigast võtmise programme, et selliste loomade arvu suurendada. Annetame varjupaikadele toitu ja toetame paljusid teadlikkuse suurendamise üritusi ning kampaaniaid lemmiklooma võtmise kasu ja kaasneva vastutuse kohta.

Teame, et lemmiklooma ja inimese suhtel on palju eeliseid, seepärast otsime käegakatsutavaid lahendusi lemmikloomade ja neid armastavate inimeste elu rikastamiseks.
map

Käimasolevad programmid

Purina jaoks on partnerlus tähtis viis lemmikloomi aidata. Näeme tohutut erinevust, mida oleme juba partnerluste kaudu kogu piirkonna heategevusorganisatsioonide ja organisatsioonidega saavutanud.

Mõned näited:

Cats Protection (Ühendkuningriik);

ENPA (Itaalia);

Fondid Giving Hope ja RunForDogs  (Venemaa);

VIVA! (Poola);

Guau, Las Nieves ja Amigos Del Perro (Hispaania);

Dublin SPCA (Iirimaa).

Nestlé ühisväärtuse loomine

Nii nagu oleme pühendunud lemmikloomade ja neid armastavate inimeste elu parandamisele, on ka meie emaettevõte Nestlé pühendunud elukvaliteedi suurendamisele ja nii üksikisikute kui ka perede, kogukondade ja kogu planeedi tervislikuma tuleviku edendamisele.

Nestlé roll ühiskonnas

TEISED LUBADUSED