KOGUKONNAD

VASTUTUS- TUNDLIKU LEMMIKLOOMA- PIDAMISE

Meie eesmärk

2023. aastaks on meie vastutustundliku lemmikloomapidamise programmis osalenud 2 000 000 last.

41

Meie senised saavutused

41% saavutatud

2018. aasta jooksul osales meie vastutustundliku lemmikloomapidamise programmis 319 450 last. Alates 2015. aastast on programmis osalenud 823 739 last Prantsusmaalt, Itaaliast, Saksamaalt, Madalmaadest, Šveitsist, Venemaalt ja Hispaaniast. Teeme koostööd paljude organisatsioonidega, kes aitavad meil neid programme nii klassiruumis kui ka väljaspool seda ellu viia.

lemmiklooma-pidamine

Meie vaatenurk

Purina on seda meelt, et inimestel ja lemmikloomadel on seltsis segasem – nende elu on rikkam ning lemmikloomapidamine annab mitmekülgset kasu. Lapsed on järgmine lemmikloomapidajate põlvkond, seega on tähtis, et nad teaksid, millist kasu lemmikud toovad, ja mõistaksid, kuidas loomadega hästi käituda. Lemmikloomad õpetavad lastele vastutustundlikkust, kiindumust ja piiride seadmist.

laps-lemmikloomaga

Soovime tagada, et võimalikult paljud Euroopa lapsed õpiksid lemmikloomade vastutustundliku pidamise kohta: kuidas loomale läheneda, kuidas tema käitumist tõlgendada, kuidas looma eest hoolitseda, teda toita ja harjata. See kujundab lastest tuleviku vastutustundlikud loomaomanikud.

Lemmikloomapidamine võib olla põnev ja emotsionaalne, eriti laste jaoks.

Käimasolevad programmid

Edukaid vastutustundlikke lemmikloomapidamise programme on viidud palju aastaid ellu üle kogu Euroopa.

Näiteks Itaalias on „Scuola di Petcare“ kestnud kümme aastat, harides ligikaudu 250 000 põhikooliõpilast ja nende perekondi vastutustundliku lemmikloomapidamise eeliste suhtes.

Samasugused programmid on töös ka Prantsusmaal, Venemaal ja Saksamaal, kui vaid mõnda mainida.

vastutustundlik-lemmikloomapidamise-programm

Nestlé ühisväärtuse loomine

Nii nagu oleme pühendunud lemmikloomade ja neid armastavate inimeste elu edendamisele, on ka meie emaettevõte Nestlé pühendunud elukvaliteedi parandamisele ja nii üksikisikute kui ka perede, kogukondade ning kogu planeedi tervislikuma tuleviku edendamisele.

Nestlé osa ühiskonnas

TEISED LUBADUSED