Phil

Purina ressursihaldur

Phil
category icon

Koostisained

Mine jaotisse >

Enamik toorainest (üle 90%), mida kasutame oma Euroopas müüdavates toodetes, on ka pärit Euroopast. Meie tooraine on pärit väljastpoolt Euroopat vaid juhul, kui Euroopas ei toodeta vajalikke materjale piisavalt või üldse mitte.

Purinal on lai valik tooteid, milles kasutatakse väga palju koostisaineid. Muidugi võib iga koostisaine olla pärit eri kohast, olenevalt sellest, kus mingit põllumajanduskultuuri kasvatatakse või midagi toodetakse ning kus asuvad tehased. Enamik tooteid, mida Euroopas müüme, on ka toodetud Euroopas. Õigupoolest on ka 90% meie toorainest pärit Euroopast. Erandeid teeme vaid siis, kui mingit toorainet ei toodeta Euroopas piisavalt või üldse mitte. Näiteks pärineb 99% meie koostisainena kasutatavast lihast Euroopast, kuid aeg-ajalt kasutame ka Brasiiliast, Austraaliast ja Uus-Meremaalt tulevat liha. Samuti kasutame oma toodetes palju soja, mida on Euroopas piiratult. Seega peame vajaliku koguse saamiseks hankima ka seda koostisosa väljastpoolt Euroopat.

Püüame alati kasutada meie tehaste lähedal asuvaid tarnijaid, et vähendada keskkonnamõju ja toetada kohalikku majandust.

Ükskõik kust meie koostisained tulevad, üks on alati kindel: teeme koostööd ainult tarnijatega, kes järgivad meie toiduohutuse ja -kvaliteedinõudeid. Nii saame olla kindlad, et kasutame ainult kvaliteetseid ja ohutuid koostisaineid.