Your Pet, Our Passion.
Kass vaatab üle õla tagasi

Meie teadus

Aastaid innovatsiooni

Purina on pea sajandi keskendunud lemmikloomade toitumise teadusele ja sellele, kuidas see võib mängida tähtsat rolli lemmiku tervises. Oleme saavutanud läbimurdeid, mis on muutnud meie tööstusharu standardeid.

Kuigi lemmiklooma toitumise kohta ei ole kunagi varem olnud nii lihtne informatsiooni leida, võib usaldusväärse teabe leidmine raskeks osutuda. Seepärast asutas Purina 2018. aastal Purina instituudi, mis on üleilmne toitumisteaduse häälekandja ning mille veterinaarspetsialistid ja teaduslikult mõtlevad juhid aitavad lemmikloomadel elada paremini ja kauem.

Purina instituut jagab murrangulisi uurimistulemusi, milleni on jõudnud enam kui 500 Purina teadlast ja lemmikloomahoolduseksperti, kes töötavad kaheksast teadus- ja arendusasutusest koosnevas ulatuslikus võrgustikus üle kogu maailma. Purina teadus- ja arendusmeeskond on oma suuruse poolest võrreldamatu ja sellesse kuulub palju eri valdkondade esindajaid, sh toitumisspetsialistid, loomaarstid, käitumisspetsialistid, immunoloogid, keemikud, molekulaarbioloogid, toiduteadlased, maitseeksperdid ning genoomika ja bioinformaatika spetsialistid.

 

Me suhtume oma töösse kirega. See ei saa kunagi valmis. Me ei ole kunagi küllalt õppinud ega tea piisavalt palju. Nii püüamegi pidevalt lemmikloomade heaolu parandada.

Dan Smith, Vice President and Global Head of R&D. Nestlé Purina.

Nestlé, maailma suurima toidu- ja toitumisettevõtte hulka kuulumine pakub palju võimalusi uurida lemmiklooma ja inimese sidet. Meie teadlaste tiimid jagavad omavahel oskusteavet ja Purina instituut on tänu sellele suutnud ära kasutada olulisi avastusi sellistes valdkondades nagu probiootikumid ja kognitiivne allakäik.

Loe Purina tippteaduse kohta ja tutvu suure hulga teadusallikatega Purina instituudi kodulehelt: www.purinainstitute.com

Meie teaduspärand

Võta meiega ühendust

Võta meiega ühendust!​

Kas sul on küsimus või tagasiside meie toodete kohta? Võta meiega ühendust. Vastame sulle esimesel võimalusel.