Your Pet, Our Passion.
Naine väljas koeraga jalutamas

Meist

Me usume, et inimestel ja loomadel on seltsis segasem.

Meie lugu

Lemmiklooma ja tema omaniku suhe on väga eriline. See põhineb kaaslaseks olemisel, kogemustel ja armastusel ning on kujundanud meis veendumuse, et inimeste ja lemmikloomade elu on üheskoos rikkam. Sellepärast olemegi üle 125 aasta töötanud välja suurepärase maitsega ja elu paremaks muutvaid kassi- ja koeratoite igas vanuses ning iga eluviisiga loomadele.

Meie armastatud tootemarkide portfell mõjutab iga päev miljoneid elusid. Pakkudes laia hinnataset ja toiteväärtust heast suurepäraseni hoolitseme selle eest, et kõik saaksid toituda täisväärtuslikult ning tasakaalustatult.

Kuna oleme ka ise loomasõbrad ja -omanikud, siis teame, et kvaliteetne toit võib aidata lemmikul ja tema omanikul elada koos õnnelikumalt, tervemalt ning kauem. Meie olemasolu mõte seisneb lemmikloomade ja neid armastavate inimeste elu rikastamises ning just seda oskame me kõige paremini.

Inimestel ja loomadel on seltsis segasem. 

Meie eesmärk

Purina ülemaailmne eesmärk on muuta lemmikloomade ja neid armastavate inimeste elu rikkamaks. Meie eesmärk tugineb ettevõtte pärandile ja meie veendumustele, et lemmikloomade ja inimeste elu on üheskoos rikkam #WeAreBetterWithPets See kajastab meie asjatundlikkust ja on seotud meid ümbritseva maailma katsumustega. See motiveerib meie inimesi iga päev.

Meie ambitsioon

Meie soov on kuulata oma sidusrühmi, mõista, mis on neile kõige olulisem, millised küsimused neil on ja millistele valdkondadele Purina peaks nende arvates nii kohalikul kui ka Euroopa tasandil keskenduma, et olla kõige usaldusväärsem lemmikloomahooldusettevõte kogu Euroopas.

Meie visioon

Arengu käigus, lemmikloomatoiduettevõttest lemmikloomahoolduse ökosüsteemiks kujunedes uurime uusi viise, kuidas pakkuda parimat omanikukogemust ja saavutada oma eesmärk, et lemmikloomade ja neid armastavate inimeste elu oleks rikkam.

Lemmikloomade pakutavat imelist kasu saame aidata kogeda rohkematel inimestel üksnes juhul, kui lisame oma oskusteabele ja tooteportfelli tugevusele uusi ärimudeleid ning partnerlussuhteid.

Me ehitame Purina ökosüsteemi eesmärgiga kujuneda Ühendkuningriigi juhtivaks lemmikloomahooldusettevõtteks nii oma põhitegevuse mõistes elu paremaks muutva toidu tootjana kui ka paljude muude omanikukogemuste pakkujana.

See on meie eesmärgi lahutamatu osa. Kui aitame rohkematel inimestel kogeda imelist kasu, mida lemmikud meie ellu toovad, siis muudame oma unistuse tegelikkuseks ja väärime loomaomanike seas kõige usaldusväärsema lemmikloomahooldusettevõtte tiitlit kogu nende lemmiku eluajal.

meie lubadused
Meie lubadused
Oleme võtnud oma kohuseks muuta lemmikloomade ja nende sõprade elu paremaks, mistõttu kavatseme täita 2023. aastaks 10 lubadust.