Küpsised

1. Mis on küpsised?

Küpsised on väiksed tekstifailid, mille külastatud veebilehed lisavad teie arvutisse. Neid kasutatakse laiaulatuslikult, et veebilehed töötaksid korralikult või teeksid seda tõhusamalt või koguksid veebilehe omanikele teavet.

 Kuidas ja miks Purina neid kasutab?

Purina kasutab küpsiseid, et mõista paremini, kuidas külastajad seda veebilehte kasutavad. Küpsised aitavad Purinal kohandada veebilehti teie vajaduste järgi, parandada nende kasutajasõbralikkust, saada kliendirahulolu tagasisidet (määratud partnerite kaudu) ja suhelda teiega mujal veebis. Selleks lubatakse osa küpsiseid automaatselt, kui te meie veebilehti külastate (vt üksikasjalikumat teavet Purina eri veebilehtedelt). Küpsiste ja nende kogutud teabe kustutamiseks või küpsiste seadete muutmiseks klõpsake alltoodud lingile.

Küpsiste seadete muutmine

Teie arvutisse lisatud Purina küpsised ei säilita teie nime ega IP-aadressi.

2. Mis tüüpi küpsiseid Purina kasutab?

Purina kasutab oma veebilehtedel järgmisi küpsiseid.

Vajalikud küpsised
Tegemist on küpsistega, mida on veebilehe töö jaoks tingimata vaja. Ilma küpsisteta ei tööta veebileht korralikult. Seepärast ei küsi me teilt nende kasutamiseks eraldi luba. Kõigi ülejäänud küpsiste kasutamiseks on vaja teie teavitatud nõusolekut.

Funktsionaalsed küpsised
Tegemist on küpsistega, mis parandavad veebilehe tööd. Näiteks küpsised, mis peavad meeles veebilehel varem vaadatud sisu või veebilehe varasema külastuse käigus registreerumisel sisestatud meiliaadressi ja salasõna. Küpsised võivad meeles pidada ka varasemalt Purina veebilehte külastades ostukärusse asetatud kaupu. Funktsionaalsete küpsiste abil saame pakkuda just teid huvitavat sisu ja säästa teie aega, sest te ei pea iga kord veebilehte külastades või registreerunud kasutajatele mõeldud sisu vaadates uuesti registreeruma ega oma andmeid sisestama. Teatud veebilehtede küpsised võimaldavad salvestada teie lemmikretsepte, -toiminguid, -punkte või parimaid tulemusi. Samuti võime kasutada küpsiseid selleks, et keelata alaealistele teatud toimingud.

Esimese osapoole küpsised
Tegemist on küpsistega, mida kasutab üksnes konkreetne veebileht.

Kolmanda osapoole küpsised
Tegemist on küpsistega, mida kasutavad kolmandad osapooled eri teenuste osutamiseks (nt veebilehe analüütika või reklaam).

Lisateabe saamiseks Purina veebilehel kasutatavate küpsiste kohta minge leheküljele:

Purina detailid