Your Pet, Our Passion.
PURINA ONE
Purina ONE Dog

Tutvu PURINA ONE®´IGA

Täiustatud toitumine, mis vastab sinu koera vajadustele

Meie teadmised

Aastaid lemmikloomatoidu uuendusi koos teadmistega toitumise kohta lubavad pakkuda laia valikut tooteid, mis on kohandatud sinu koera vajadustega. Olgu tegemist kuiv- või märgsöödaga – meie tootevalik tagab täisväärtusliku ja tasakaalustatud toitumise, mis toob silmanähtava tervise nii praegu kui ka edaspidi. Silmanähtava tervise nimel nii täna kui ka homme

Aitab tasakaalustada soolestiku mikrobioomi, et tagada hea tervis

Purina veterinaaride ja toitumisspetsialistide välja töötatud uued Purina ONE´I kuivsöödad on valmistatud kvaliteetsetest koostisainetest. Need tasakaalustavad looma soolestiku mikrobioomi ning toetavad tema seedetervist ja immuunsüsteemi, tagades tervise.

Kui looma soolestiku mikrobioom on tasakaalus, siis on seda ka tema üldine tervis.

Koera soolestiku mikrobioom on ökosüsteem, mis koosneb triljonitest soolestikus elavatest mikroorganismidest. Kvaliteetsed koostisained, nagu suhkrupeedi viljaliha väikestes krõbedates nagitsates ning pehmetes palades aitavad hoida soolestiku mikrobioomi tervist, tasakaalustades selle heade ja halbade bakterite suhet. Sinu koera üldise tervise ja heaolu heaks.

65–70% valgust on loomset päritolu

Väiksel koeral on talle omane toitainevajadus. Seepärast töötasidki PURINA® asjatundjad välja tootesarja PURINA ONE® MINI < 10 kg: suur toitvus, mis on kohandatud väikekoera vajadustele. Tutvu krõbedate graanulite ja pehmete palade maitsva seguga, mis on loodud spetsiaalselt väiksele suule. PURINA ONE®-i tooted sisaldavad rohkel kvaliteetset valku, kusjuures 70% graanulite valgust on loomset päritolu.

Väike koer muruplatsil palliga suus
Kuivsöödad: paku oma koerale kõike vajalikku
Väiksel koeral on talle omane toitainevajadus. Seepärast koostasimegi just tema vajadustele kohandatud maitsvad retseptid. Kvaliteetsed koostisained ja valk aitavad tasakaalustada soolestiku mikrobioomi. Seedetervise ja immuunsüsteemi toetamiseks, üldiseks heaoluks.
Suur koer muruplatsil vaatab küljele
Märgsöödad: iga eine on maitsev ja tervislik
Kvaliteetsed eined kastmes, mida on kerge seedida ja mis sobivad tema väiksele suule. Sinu väikest karvast sõpra ootavad maitsvad eined, mis koosnevad õrnadest paladest ja vaheldust pakkuvatest köögiviljadest.