Your Pet, Our Passion.
Koer ja kass omaniku süles

Lemmikloomade hooldamise nõuanded

Purina oskab selgitada kõike, mida sa võiksid lemmikloomade kohta teada! Olgu tegemist kutsika, kassipoja või eaka kaaslasega, käitumisprobleemide või tervisemuredega – meie asjatundjad on juba üle 85 aasta aidanud lemmikloomadel tervislikku ja rahuldustpakkuvat elu elada, nii et me oskame sulle nõu anda.

Asjatundlik kassipidamine

Mis puutub oma kassi eest hoolitsemisse, siis soovitame hankida nõuandeid asjatundjalt.

Tutvu alltoodud artiklitega ja uuri, mida Purinal on öelda kassi toitumise, käitumise, arengu, tervise jpm kohta.

Asjatundlik koerahooldus

Koera eest hoolitsemise ühe osa moodustab tema vajaduste mõistmine. Kui vajad koerte toitumise, käitumise, tervise või koolitamise kohta rohkem teavet, siis pöördu Purina asjatundjate poole. Uuri alltoodud artikleid ja tutvu meie parimate nõuannetega.

kassipoeg istub kellegi süles
Purina asjatundlikkus
Kassipoja uudiskiri
Olenemata sellest, kas püüad uustulnuka veidrast käitumisest aru saada või vajad söötmissoovitusi – meie asjatundjad on siin selleks, et sind aidata. Tutvu meie kassipojaartiklitega, kust leiad vajalikku teavet selle kohta, kuidas tagada loomale parim võimalik elu algus.
õnnelik kutsikas hüppab omaniku sülle
Purina asjatundlikkus
Kutsika uudiskiri
Sinu kutsikas väärib parimat, nii et küsi meie ekspertidelt kõike, mida tahad teada kutsika koolitamise, toitumise, tervise, käitumise jm kohta. Meie nõuanded tagavad su kutsikale parima võimaliku elu.

Uuri lähemalt

Kass, kelle taga on loomaarst
Purina asjatundlikkus
Tervis ja hooldus
Kui pead tulema toime seedeärrituse, kõrvapõletiku, värske tiinuse või tüütute parasiitidega, siis meie eksperdid aitavad. Sirvi meie suurt tervisekollektsiooni.
Koer, kes ootab kausis toidu andmist
Purina asjatundlikkus
Söötmine ja toitumine
Ükskõik, kas soovid teada, millal kutsika-/kassipojasöödalt täiskasvanu omale üle minna, või murrad pead, kui tihti lemmikule üldse süüa pakkuda – meie oskame vastata!
Kass ja koer mängivad mänguasjadega
Purina asjatundlikkus
Käitumine ja koolitamine
Lemmiklooma käitumine võib ulatuda naljakast ja salapärasest kuni selle taga peituva raske probleemini. Tutvu meie artiklitega, mis õpetavad sind oma lemmikut paremini mõistma.
Vanem šokolaadilabor, peaga omaniku käes
Purina asjatundlikkus
Vanur
Aita oma lemmikul elada võimalikult hästi ka elusügisel – meie asjatundjad jagavad nõu kõiges alates tervisemuredest kuni toitumiseni.
Võta meiega ühendust

Võta meiega ühendust!​

Kas sul on küsimus või tagasiside meie toodete kohta? Võta meiega ühendust. Vastame sulle esimesel võimalusel.