Your Pet, Our Passion.
Kõik Purina kaubamärgid

Oleme uhked oma tootemarkide üle

Säravad silmad, läikiv karvkate ja vallatu iseloom on terve looma tunnused ning kõige selle aluseks on õige toitumine. Seepärast teeme järjepidevalt tööd, et loomade tervist ja toitumist teaduslikult edasi arendada. Aita Purina abiga oma loomal terve, tugev ja õnnelik olla!

Kasside tootemargid

Felix kass
Felix
Tutvu meie vastupandamatu Felixi tootesarjaga ja rahulda oma kavalpea toitainevajadus. Meie maitsvad eined näevad välja, nagu oleksid need ise valmistanud. Tekstuuride ja maitsete kooslus erutab sinu kassi meeli – leidub nii maitserikkaid tarrendeid ja kastmeid kui ka krõbedaid lisandeid! Nii polegi imestada, et kaval kass sööb Felixit.
Gourmet white cat
Gourmet
Gourmet´ tootesari on valmistatud kõige nõudlikuma maitse kohaselt, et olla meele järele kassidele, kes hindavad oma elus luksust. Eri maitsete ja tekstuuridega kuue tootesarja – Gold, Perle, Mon Petit, Solitaire ja Nature's Creations – road on pakendatud sobivas suuruses üksikportsjonitena.
Purina One hall kass
Purina ONE CAT
Spetsiaalselt kassi erivajadustele kohandatud retseptid on tõestatult toonud silmanähtavat tervisekasu. Purina One on saadaval kohandatuna nii kassi eluetapi kui ka -viisi järgi.
Friskies Kass
Friskies® Cat
Kass on isiksus, kes muudab sinu kodu isikupärasemaks. Selleks, et ta oleks terve ja rahul, oleme loonud Friskies®-e märg- ja kuivsöödad, mis on 100% täisväärtuslikud ja tasakaalustatud, sisaldavad kõiki vajalikke toitaineid ning pakuvad meelepäraseid maitseid, et kass võiks sind pikki aastaid iga päev üllatada ja rõõmustada.

Koerte tootemargid

Adventuros koer
Adventuros
Loomuldasa seiklushimulistele koertele mõeldud Purina Adventurose maiused pakatavad huvitavatest maitsetest, mis vaid ootavad pakist välja pääsemist!
Dentalife koer
Dentalife Dog
Ainulaadse poorse tekstuuriga ja igemeid masseerivate selgelt tuntavate vallidega maius sobib igapäevaseks kasutamiseks. See vähendab teaduslikult tõestatult hambakivi teket ja puhastab hambaid loomulikul teel.
Friskies koer
Friskies® Dog
Sinu ja su koera vahel on ainulaadne side ja loom on tähtis pereliige. Selleks, et ta oleks terve ja rahul, oleme loonud Friskies®-e märg- ja kuivsöödad, mis on 100% täisväärtuslikud ja tasakaalustatud, sisaldavad kõiki vajalikke toitaineid ning pakuvad meelepäraseid maitseid, et koer võiks sind pikki aastaid iga päev üllatada ja rõõmustada.