Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Purina One
Purina One®

Tutvu PURINA ONE®´IGA

Täiustatud toitumine, mis on kohandatud sinu kassi vajadustega.

Meie teadmised

Aastaid lemmikloomatoidu uuendusi koos teadmistega toitumise kohta lubavad pakkuda laia valikut tooteid, mis on kohandatud sinu kassi vajadustega. Krõbinatest konservideni ja Dual Nature´ist Purina ONE® Bifensis®-eni – kõik meie kassisöödad on valmistatud maitsvatest kvaliteetsetest koostisainetest. Nii tagab iga suutäis iga päev vajalikud toitained, et loom näeks silmanähtavalt terve välja – nii täna kui ka homme.

Kindlasti tead, et kass on loomu poolest kohaneja. Kuid kas teadsid, et soolestiku tasakaalustatud mikrobioom on tema üldtervise ja heaolu seisukohast asendamatu? Täiustatud tootesari Purina ONE® Bifensis® aitab kaitsta sinu kassi soolestiku mikrobioomi ja tugevdada tema immuunsüsteemi. Ja kui ta on seesmiselt terve, siis paistab see ka välja.

Tutvu täiustatud söötadega, mis on kohandatud sinu kassi vajaduste järgi

Bifensis®-e retsept

Kuivsöödad, mis on välja töötatud spetsiaalselt kasside eri eluetappe ja eluviise silmas pidades. PURINA ONE BIFENSIS® on ainulaadne retsept. Selles on sigurit – prebiootikumi, mis tasakaalustab kassi soolestikus häid ja halbu baktereid –, aga ka kasulikke elusaid baktereid, kes tõestatult tugevdavad kassi immuunsüsteemi seestpoolt väljapoole. Ja kui ta on seesmiselt terve, siis paistab see ka välja.

Märgsöödad

Tänu toitainelisele koostisele pakub meie märgsööt maitsvat viisi kassi soolestiku mikrobioomi toetamiseks ja üldtervise hoidmiseks.

DualNature: loodusest inspireeritud asjatundlik toitumine

Purina ONE® DualNature kujutab endast looduse parimaid ande kassi kausis. Söödad sisaldavad kvaliteetset valku, mis on hea aminohapete allikas, ja tuginevad kahele põhiretseptile. Purina ONE® DualNature jõhvikatega on 100% täisväärtuslik ja tasakaalustatud ning sisaldab asendamatuid toitaineid. Selles on rohkelt kana/lõhet, mis on kassile hästi meele järele. Purina ONE® DualNature spirulinaga aitab toetada sinu kassi immuunsüsteemi, sest spirulina on hea antioksüdant hulga tõestatult kasulike omadustega.

Kinnitame, et kogu Purina ONE® DualNature´i sari koosneb maitsvatest, kohandatud einetest, mida su kass naudib esimesest suutäiest viimaseni.

Tutvu täiustatud söötadega, mis on kohandatud sinu kassi vajaduste järgi

Massitasakaalu meetodi kasutamine plastijäätmete vähendamiseks

Oleme veendunud, et peame aitama oma pakendite tootmisel vähendada sõltuvust toorplastist. Massitasakaalu meetod lubab meil kontrollida ümbertöötatud plasti hulka, mis segatakse uue toorplastiga, et valmistada uusi pakendeid. Seeläbi vähendame plastijäätmeid ja aitame kaasa ringmajandusele.
 

Alusta juba täna ja näed 1. nädalast erinevust

Paranda oma kassi tervist silmanähtavalt kõigest kolme nädalaga!

  • Suurepärane isu 1. päevast.
  • Rohkem energiat ja elujõudu 1. nädalast.
  • Parem seedimine ja tasakaalustatud soolestiku mikrobioom 2. nädalast.
  • Terved karvkate ja silmad 3. nädalast.

Seega ... alusta kolmenädalast kuuri juba täna! Sa näed erinevust.

Segatoitmine: segu, mida võid usaldada

Kui annad oma kassile Purina ONE®´i kuiv- ja märgsööta, võid kindel olla, et loom saab head ja maitsvat toitu. Purina ONE®: segu, mida võid usaldada

Purina ONE