Your Pet, Our Passion.
Naine räägib buldogiga

Meie toitumisfilosoofia

Igal loomal on õigus hästi toituda.

Alustuseks kujutame ette maailma, kus lemmikloomad elavad kauem head elu ja isegi kõige raskemaid terviseprobleeme saab toidu abil kenasti kontrolli all hoida.

Ajendatuna eeltoodust ja vankumatust armastusest lemmikloomade vastu, kasutame ära oma enam kui 90 aasta jooksul kogutud lemmikloomade toitumise, füsioloogia ja käitumise oskusteavet, et teha uusi avastusi ja nihutada piire, luues toite, mis toovad suuri muutusi. Meie töö on kujutada ette võimatut ja kasutada toitumist ära, et kõik lemmikloomad võiksid elada paremini ning kauem.

See filosoofia mõjutab meie otsuseid ja veendumusi, millest me igapäevatöös lähtume.

Need veendumused on järgmised:

1. Iga koer ja kass peab saama hästi toituda
Me usume, et kõik koerad ja kassid peavad saama hästi toituda. Seepärast pakumegi laia valikut tooteid, mis annab loomaomanikule võimaluse valida oma lemmiku jaoks parim toit. Soovime, et iga loomaomanik teaks kindlalt – tema valitud lemmikloomatoit vastab regulatiivsetele ja tööstusharu standarditele, isegi ületab neid. Samuti tahame pakkuda igale loomaomanikule tehtud otsuse suhtes kindlustunnet.
2. Toitumine algab toitaine, mitte koostisainete tundmisest

Me usume, et toitumine algab toitaine, mitte koostisainete tundmisest. Parimad koostisained on need, mis koostoimes teistega parandavad üksteise mõju. Nutikam toitainesegu on paremini seeditav ja mõjub lemmikloomale tõhusamalt kui üksik koostisosa. Seepärast ei koostagi me oma loomatoiduretsepte koostisainete põhjal, vaid mõõdame selle asemel eri koostiste mõju lemmiklooma üldtervisele.

3. Kõikide innovatsioonide puhul tuleb kogu aeg silmas pidada lemmiku toitainevajadust, ohutust ja heaolu.

Me usume, et kõikide innovatsioonide puhul tuleb kogu aeg silmas pidada lemmiku toitainevajadust, ohutust ja heaolu. Seepärast ongi meil oma lemmikloomahoolduse keskused Pet Care Centre, kus tegeldakse sellega, et mõista paremini koerte ja kasside loomulikke eelistusi ning toitainevajadust. Meie väljaõppinud ja hoolivad töötajad kohtlevad koeri ja kasse lugupidavalt ning kiindumusega, sest meiegi oleme loomaomanikud.

4. Söömine peab pakkuma naudingut, tagades samal ajal optimaalse toitumise

Me usume, et söömine peab pakkuma naudingut, tagades samal ajal optimaalse toitumise. Nii vastavad kõik meie valmistatud lemmikloomatoidud Euroopa ja riiklikele regulatiivsetele standarditele (ELi-välised turud muutke vastavalt), enne kui sinu lemmiku kausi lähedalegi jõuavad. Purina jaoks on tööstusharu standardid alles lähtekoht. Meie toidud mitte üksnes ei täida, vaid paljud neist lausa ületavad standardeid, kusjuures me järgime vabatahtlikult Euroopa lemmikloomatoidu tööstuste liidu FEDIAF suuniseid, mis ergutavad ettevõtteid tagama oma toodete ohutust loomadele. Kõik see toimub lemmiku hea toitumise tagamiseks.

5. Iga lemmiklooma toitumisvajadus on ainulaadne

Me usume, et iga lemmiklooma toitumisvajadus on ainulaadne. See on põhjus, miks meist on saanud ülemaailmne juhtiv lemmikloomatoidu tootja. Me ei soovi tööstusharu arengul sabas sörkida, vaid seda juhtida, nii uurime näiteks seda, mis teeb lemmikloomad ülekaaluliseks kui ka seda, milline mõju on inimtoitumise suundumustel ja avastustel. See töö moodustab ühe osa meie missioonist – rikastada lemmikloomade ja neid armastavate inimeste elu ning aidata loomadel elada kaua ja tervena.