Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Kass istus diivanile

Kõik kassidest

Vali oma kassile sobivaim toit, tutvu meie asjatundlike nõuannetega kassiomanikule või täida tõuküsimustik. Ükskõik, kui palju teadmisi sul on – me oleme siin selleks, et vastata küsimustele kasside kohta.

Kass toidunõuete juures
Toitumine ja söötmine
Meie kassitooted
Kui otsid sobivat kassi või karvasele kaaslasele kõige paremini sobivat toitu, siis meilt leiad vastuse igale küsimusele. Tutvu meie sortimendiga alates kuiv- ja märgsöödast, kassipoja- ja vanuritoidust kuni täisväärtuslike erisöötadeni ning vali oma nurrumootorile sobiv toode.
Ingveri kass omaniku õlal
Purina asjatundlikkus
Asjatundlik kassipidamine
Mis puutub oma kassi eest hoolitsemisse, siis soovitame hankida nõuandeid asjatundjalt. Tutvu alltoodud artiklitega ja uuri, mida Purinal on öelda kassi toitumise, käitumise, arengu, tervise jpm kohta.
Felix Pick n Mix
Esitleb
Felix

Treat your cat to their favourite flavours

What if you could buy a bundle that only included the flavours your cat loves? With our Felix Pick ‘n’ Mix cat food bundles, now you can choose 6 of your cat’s favourite flavours, build your box of 120 tasty pouches and get them all delivered right to your door. Browse our huge range of flavours with delicious recipes for adults and seniors and build your pawfect Felix bundle for the playful kitty in your life!

Milline tõug mulle sobib?

Suur kaisuloom või miniatuurne tiiger? Sile või kohev karv? Toakass või maadeavastaja? Me teame, et kui valida on tosinate kassitõugude vahel, siis võib sobiva leidmine raskusi tekitada. Las Purina eksperdid aitavad sul otsustada, milline kass sobib sinu eluviisiga kõige paremini.

Uuri lähemalt

Kass omaniku süles
Purina asjatundlikkus
Kassi valimine
Kui soovid oma peret pisut suurendada, aga ei tea, millest alustada, siis Purina tuleb appi.
kassipoeg istub kellegi süles
Uudiskiri
Kassipoja kasvatamine
Siit leiad soovitusi, kuidas aru saada kassipoja veidrast käitumisest, harjutada liivakasti kasutat või vajad söötmissoovitusi.
Kaks söövat kassi
Söötmine ja toitumine
Kas soovid teada, millal kassipojasöödalt täiskasvanu omale üle minna või murrad pead, kui tihti lemmikule üldse süüa pakkuda? Meie oskame vastata!
Vanem kass omaniku süles
Purina asjatundlikkus
Kassi tervis
Aita oma kassil elada võimalikult terve, õnneliku ning aktiivsena ning hoolitseda tema tervise ja heaolu eest.
Võta meiega ühendust

Võta meiega ühendust!​

Kas sul on küsimus või tagasiside meie toodete kohta? Võta meiega ühendust. Vastame sulle esimesel võimalusel.