Tere tulemast kasutama Purina kassitõugude küsimustikku!

Võib-olla tead juba, millised kassitõud sulle meeldivad, aga võib-olla vajad veel veidi suunamist – oleme sulle abiks, et viia sind kokku sinu jaoks täiusliku neljajalgse sõbraga!

Kui sa juba tead, mis tõugu looma soovid, leiad selle meie kassitõugude kogumikust.

cat
Paws

Õige tõu valimine

Meie Purinas usume, et inimeste ja loomade vaheline side muudab maailma paremaks. Kassi omamine tähendab aastaid rõõmsat ja rahuldust pakkuvat kooselu, kuid sina vastutad teie mõlema heaolu nimel õige looma valimise eest.

cat
Paws

Vähem küsimusi, suurem täpsus

Purina on toonud kokku loomatoidu, -tervise ja -käitumise asjatundjad, et küsida õigeid küsimusi ja aidata sul leida enda jaoks ideaalne kass.

cat
Paws

Puhtatõulised ja segaverelised

Enamik kasse on segaverelised, s.t (sageli) mitme põlvkonna jooksul segunenud puhtatõulised kassid. See tähendab, et nende iseloomu ei määra mitte geenid, vaid pigem kasvatus. Seepärast keskendub meie tõuküsimustik puhtatõulistele kassidele.

cat
Paws

Suurem valik ja paindlikkus

Meie teame, et inimeste ja lemmikloomade side on perekonniti erinev, seepärast selgitame, millised tõud tunduvad sinu soovidega kõige paremini sobivat, aga ka seda, millised ei pruugi sulle sobida. Loodame, et see abivahend annab sulle ideid, mis suunas mõelda.

Kui sa juba tead, mis tõugu looma soovid, leiad selle meie kassitõugude kogumikust.