Miks on Purina kassitoidu valik nii lai?

Armastame kasse sama palju kui sina ja teame, et soovid oma kaslasest kaaslasele vaid parimat. Kassitoidu väljatöötamisel kulutame palju aega kassiomanikega suhtlemisele, kes tuletavad meile ikka ja jälle meelde, et iga loom on omal moel kordumatu.
Miks on Purina kassitoidu valik nii lai?
Miks on Purina kassitoidu valik nii lai?
Miks on Purina kassitoidu valik nii lai?

Osale kassidele meeldib krõmpsuv toit, samas kui teised eelistavad luksuslikumat lõunat märgtoidu näol. Samas võib juhtuda, et sinu kassile meeldib nii üks kui ka teine! Ühele su kassile võib maitseda kana, samas kui teine sööb üksnes lõhet. Me teame, et peame pakkuma midagi igale maitsele, seepärast olemegi töötanud välja tootevaliku, kust leiab igale loomale midagi suupärast.

Mida sinu kass vajab?

Võibolla oled kassiomanikest sõpradelt küsinud, milline kassitoit sobiks su lemmikule kõige paremini, kuid ega sellele olegi nii lihtne vastata. Selleks et kass püsiks eri eluetappidel terve ja õnnelikuna, vajab ta hästi tasakaalustatud toitaineid.

Kassipoegadel seisab lühikese aja jooksul ees tõeline kasvuspurt – kõigest kuuekuusena on nad saavutanud juba 75% täiskasvanud kassi suurusest! Kassipoegade retseptide koostamisel peame arvestama, et pakuksime neile õigeid toitaineid, mis seda kasvuspurti toetaksid, aidates kasvada suureks ja tugevaks, kuid olles nende pisikese kõhu vastu siiski hell.

Täiskasvanuna nende vajadused muutuvad. Täiskasvanud kassid peavad saama toidust lausa 41 asendamatut toitainet, mistõttu hoolitseme selle eest, et meie hoolikalt tasakaalustatud täiskasvanud loomade retseptid sisaldaksid kõike, mida nad vajavad.

Vananeva kassi dieeti tuleb uuesti muuta, mistõttu oleme töötanud küpses eas kaslastele välja spetsiaalsed retseptid. Osa meie neljajalgsetest sõpradest on kas haiguse või allergia tõttu eridieedil. Ka nende jaoks on meil olemas vastavad retseptid.

Kitten-At-Six-Months

Kuidas tagada, et kass sööb täisväärtuslikku toitu?

Felix-As-Good-As-It-Looks

Felix Fantastic! Erinevalt meist ei oska kassid poeriiuleid läbi kammida, et leida kõiki koostisaineid, mida on vaja tasakaalustatud eine valmistamiseks. Seepärast peavad loomaomanikud veenduma, et valivad hoolikalt tasakaalustatud kassitoidu, mis sisaldab kõiki toitaineid, mida nende lemmikloom konkreetsel eluetapil vajab.

Purina kassitoidu retseptid sisaldavad kõiki loomale vajalikke vitamiine ja mineraalaineid, nii et sa ei pea toidulisandite pakkumise pärast muretsema.

Kui võtame su kassi toitumise eest hoolitsemise enda südameasjaks, võid olla kindel, et tema toitainevajadus on rahuldatud ning sina saad keskenduda oma kassi päevakavas olulistele asjadele, nagu naistenõgese jahtimine ja kalapüük!

phone

Kui soovid rohkem teavet meie toodete kohta või sul on muid küsimusi, siis pöördu MEIE KLIENDITOE poole.