Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Kuldne retriiver ja terjer

Kõik koertest

Vali oma koerale sobivaim toit, tutvu meie asjatundlike nõuannetega koeraomanikule või täida tõuküsimustik. Ükskõik, kui palju teadmisi sul on – me oleme siin selleks, et vastata küsimustele koerte kohta.

Koer istus toidukausside ees
Toitumine ja söötmine
Meie koeratooted
Kui otsid sobivat koera või karvasele kaaslasele kõige paremini sobivat toitu, siis meilt leiad vastuse igale küsimusele. Tutvu meie sortimendiga alates kuiv- ja märgsöödast, kutsika- ja vanuritoidust kuni täisväärtuslike erisöötadeni ning vali sobiv toode.
Koer kõrge viitega inimene
Purina asjatundlikkus
Asjatundlik koerahooldus
Koera eest hoolitsemise ühe osa moodustab tema vajaduste mõistmine. Kui vajad koerte toitumise, käitumise, tervise või koolitamise kohta rohkem teavet, siis pöördu Purina asjatundjate poole. Uuri alltoodud artikleid ja tutvu meie parimate nõuannetega.
Milline tõug mulle sobib?

Pisike sülekoer või hüplev jahikoer? Sile või kohev karv? Diivanil vedeleja või maadeavastaja? Me teame, et kui valida on tosinate koeratõugude vahel, siis võib täiusliku kaaslase leidmine raskusi tekitada. Las Purina eksperdid aitavad sul otsustada, milline koer sobib sinu eluviisiga kõige paremini.

Uuri lähemalt

Koer läheb juhtmega välja
Purina asjatundlikkus
Koera valimine
Kui soovid oma peret pisut suurendada, aga ei tea, millest alustada, siis Purina tuleb appi.
kutsikas närib punast mänguasja
Uudiskiri
Kutsika uudiskiri
Olenemata sellest, kas püüad kõike näriva kutsikaga toime tulla, harjutate tualetikombeid või vajad söötmissoovitusi – telli meie spetsiaalne kutsika uudiskiri ja sa leiad kõik, mis vaja, et ...
Koer istus toidukausside ees
Purina asjatundlikkus
Söötmine ja toitumine
Kas soovid teada, millal kutsikasöödalt täiskasvanu omale üle minna, või murrad pead, kui tihti lemmikule üldse süüa pakkuda? Meie oskame vastata!
Vanem koer omaniku käes
Purina asjatundlikkus
Vanur
Aita oma koeral elada võimalikult hästi ka elusügisel – meie asjatundjad jagavad nõu kõiges alates tervisemuredest kuni toitumiseni.
Võta meiega ühendust

Võta meiega ühendust!​

Kas sul on küsimus või tagasiside meie toodete kohta? Võta meiega ühendust. Vastame sulle esimesel võimalusel.