Koeratõud

Koeratõud

Iga koeratüübi eest hoolitsemine

Loe lähemalt eri koeratõugude kohta

Loe lähemalt eri koeratõugude kohta

Hurtade eest hoolitsemine

Hurdad on mänguhimulised ülikiired sprinterid, kes armastavad jälitamist, ja nagu nende ingliskeelne nimi ütleb, jälitavad nad pigem silmade kui ninaga (ingl sighthound; sight 'nägemine'). Hurda eest hoolitsemine on ainulaadne ja olulise osa sellest moodustab tema loomulike instinktide rahuldamine.
Loe lähemalt

Lamba- ja karjakoerte eest hoolitsemine

Lamba- ja karjakoerad on energilised ning armastavad iga ilmaga õues käia. Neile meeldib, kui sa neid treenid ja nendega lõbusaid mänge mängid. Kuidas tagada, et tõug on õnnelik ja rahul?
Loe lähemalt

Terjeri ja taksi eest hoolitsemine

Terjerid ja taksid on ainulaadsed lemmikloomad, kellele meeldib ringi joosta, uurida, jälitada ning auke kaevata. Nad on kasvult küll väiksed, kuid äärmiselt kiindunud ja suurepärase „alati valmis!ˮ suhtumisega loomad.
Loe lähemalt

Karjakaitsekoerad ja nende eest hoolitsemine

Karjakaitsekoerad, keda tuntakse ka karjavalvekoertena, on sõltumatud, vaoshoitud ja väga vastupidavad. Neile meeldib igasugune ilm ning nad armastavad sinul ja su perel silma peal hoida, ükskõik kus te ka ei viibi.
Loe lähemalt

Jäljekoerte eest hoolitsemine

Jäljekoerad, nagu ka nende nimi viitab, armastavad ajada jälge, isegi mööda pikki vahemaid. Neile meeldib mängida asjade otsimist ja tänu muljetavaldavale vastupidavusele on tegemist suurepäraste kaaslastega pikkadel jalutuskäikudel.
Loe lähemalt

Kääbuskoerad

Kääbuskoerad on väga väiksed, kuid suurepärased seltsilised. Nad armastavad omaniku seltsis aega veeta! Tihti tekib lähedane side ühe inimesega, keda autasustatakse truuduse, sõpruse ja ohtra rõõmuga.
Loe lähemalt

Kuidas jahikoera õnnelikuna hoida?

Jahikoerad on ärksad, õnnelikud ja hästi reageerivad loomad, keda on tavaliselt kerge koolitada ning kes on suurepärased perelemmikud.
Loe lähemalt

Kuidas hoida spitsi õnnelikuna?

Spitse leidub igasuguse kehaehituse ja kasvuga, kuid üldiselt võib neid iseloomustada järgmiselt: koheva karvastiku ja enesekindla loomuga loomad, kes armastavad palju kaisutamist.
Loe lähemalt

Sobiva koera valimine

Nii nagu koera tervise ja energia seisukohalt on oluline õige toit, on tema rahulolu tagamiseks tähtis emotsionaalne kosutus.
Loe lähemalt