Tere tulemast kasutama Purina koeratõugude küsimustikku!

Võib-olla tead juba, millised tõud sulle meeldivad, aga võib-olla vajad veel veidi suunamist – oleme sulle abiks, et viia sind kokku sinu jaoks täiusliku neljajalgse sõbraga.

Kui sa juba tead, mis tõugu looma soovid, leiad selle meie koeratõugude kogumikust.

dog
Paws

Õige tõu valimine

Meie Purinas usume, et inimeste ja loomade vaheline side muudab maailma paremaks. Koera omamine võib tähendada aastaid rõõmsat ja rahuldust pakkuvat kooselu, kuid sina vastutad teie mõlema heaolu nimel õige looma valimise eest.

dog
Paws

Eluviisi sobitamine looma vajadustega

Igal koeral on oma ainulaadne iseloom, kuid osa instinkte ja käitumismustreid on neile kaasa sündinud. Kui kutsikas on innuka haukuja tõugu, siis suudab ta küll õppida vaiksemalt olema, kuid sa pead olema valmis kulutama tema treenimiseks aega ja nägema vaeva, sest vaikus on tema loomusega vastuolus. Meie tõuküsimustik aitab sul valida koera, kes sobib eelsoodumuse poolest sinu eluviisiga. Kui naudite koeraga samu asju, on teie kooselu suurema tõenäosusega õnnelik ja rahuldust pakkuv.

dog
Paws

Vähem küsimusi, suurem täpsus

Purina on toonud kokku loomatoidu, -tervise ja -käitumise asjatundjad, et küsida õigeid küsimusi ja aidata sul leida enda jaoks ideaalne koer.

dog
Paws

Ristandid ja segatõud

Ristand, kes ühendab kahe eri puhta tõu välimuse ja iseloomu, on samuti hea valik, kuigi tema puhul võib olla keerulisem määrata, kumb tõug mõjutab koera väljanägemist ja isikupära rohkem. Segatõud ehk teisisõnu krantsid on suuresti tõutu taustaga, kuid nende eelis on laiem genofond, tänu millele on loom sageli tugevama tervisega. Loomade varjupaikades ja päästeorganisatsioonides on palju puhta- ja segatõulisi koeri, kes otsivad armastavaid kodusid, ja sealsed töötajad aitavad leida looma, kes poeb südamesse ja sobib ühtlasi sinu eluviisiga.

dog
Paws

Suurem valik ja paindlikkus

Meie teame, et inimeste ja lemmikloomade side on perekonniti erinev, seepärast selgitame, millised tõud tunduvad sinu soovidega kõige paremini sobivat, aga ka seda, millised ei pruugi sulle sobida. Loodame, et sul on sellest abivahendist kasu või see annab sulle ideid, mis suunas mõelda.

Kui sa juba tead, mis tõugu looma soovid, leiad selle meie koeratõugude kogumikust.