Your Pet, Our Passion.
Purina One kass
Purina One®

Märka silmnähtavat erinevust juba 3 nädalaga

Hoia oma kassi tervena, pakkudes talle Purina ONE® toitu.
Alusta 3 nädala katset ja näed silmnähtavat erinevust

Märka silmnähtavat erinevust oma kassi isu, energiataseme ja immuunsüsteemi osas pärast seda, kui oled alustanud oma kassi toitmist meie täisväärtusliku toiduga. Proovi ja näe erinevusi oma kassil.

Milliseid silmnähtavaid märke võid oodata?

Päev 1: Suurepärane isu
Päev 1: Suurepärane isu
Tänu suurepärasele maitsele ja kvaliteetsetele koostisosadele pakub Purina ONE® sinu kassile kõiki vajalikke toitaineid ning maitseid, mida ta armastab.
Nädal 1: Kõrgem energiatase ja elujõulisus
Nädal 1: Kõrgem energiatase ja elujõulisus
Võid märgata, kuidas Purina ONE®-i kvaliteetne, täisväärtuslik ja tasakaalustatud toit annab sinu kassile rohkem energiat ning elujõudu.
Nädal 2: Parem seedimine
Nädal 2: Parem seedimine
Purina ONE® sisaldab sigurit, looduslikku koostisosa, mis aitab tõestatult parandada seedetrakti tervist. Kuna Purina ONE® sisaldab sobivaid kiudaineallikaid ja on väga hästi seeditav, võib märgata, et kassi väljaheited on väiksemad ning tahkemad.
Nädal 3: Läikiv kasukas ja säravad silmad
Nädal 3: Läikiv kasukas ja säravad silmad
Purina ONE® sisaldab spetsiaalseid toitaineid, sh oomega-3- ja -6-rasvhappeid ning vajalikke vitamiine ja mineraalaineid, mis aitavad hoida sinu kassi naha terve ning kasuka läikivana. Suur antioksüdantide sisaldus hoiab kassi silmad säravate ja tervetena.
Edaspidi: Tugev loomulik kaitsevõime
Edaspidi: Tugev loomulik kaitsevõime
Purina ONE® Bifensis retseptid on spetsiaalselt välja töötatud selleks, et stimuleerida kasside loomulikku antikehade tootmist, toetada tervet immuunsüsteemi ja rakkude funktsiooni ning aidata sinu kassil püsida terve nii täna kui ka homme.