Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Omanik koos koeraga

Soodustame partnerluste kaudu varjupaigast looma vötmist

Meie Purinas usume, et iga lemmikloom väärib armastavat kodu, mistõttu teeme koostööd arvukate organisatsioonidega, kes aitavad loomadele uut kodu otsida.​

Meie eesmärk

2025. aastaks teeme partneritega koostööd, et edendada parimaid tavasid ja aidata kaasa varjupaigast võetud loomade arvu suurenemisele.

Meie Lubadus

Miks see on tähtis?

Oleme alati olnud lemmiklooma varjupaigast võtmise poolt. Lemmikloomadele armastava kodu leidmine on meile väga tähtis ja seetõttu moodustas see osa meie 2016. aasta algsetest lubadustest. Nagu näeme, on koroonapandeemia ja elukalliduse tõus mõnes riigis lemmikloomade hülgamise probleemi veelgi teravdanud, nii et loomade varjupaigad näevad tagajärgedega kurja vaeva. Seega on meie pühendumus olulisem kui kunagi varem. Niisiis jätkame koostööd kohalike ja uute partneritega, et aidata lemmikloomadel uude koju jõuda ning soodustada heade tavade jagamist.

Meie vaatenurk: Purina, Partnerlus ja Kostöö

Purina armastab lemmikloomi ja on veendunud eelistes, mida lemmikloomade omamine üksikisikule ja kogu ühiskonnale toob. Kuigi loomasõbrad ei saaks ilma oma lemmikuteta elada ning enamik maailma lemmikloomi on armastatud ja hästi hoitud, hüljatakse majanduslikel või sotsiaalsetel põhjustel igal aastal tuhandeid koeri, kasse ja teisi loomi ning see arv kasvab.

Omanik kallistab oma koera

Me mõistame, et oleme looma varjupaigast võtmise populariseerimisel ainulaadses seisus. Me toetame üle Euroopa looma varjupaigast võtmise programme, et uue kodu leidnud loomade arvu suurendada. Annetame varjupaikadele toitu ja toetame paljusid teadlikkuse parandamise üritusi ning harivaid kampaaniaid lemmiklooma võtmise kasu ja sellega kaasneva vastutuse kohta. Lemmikloomatoidu annetamine meie partneritele on oluline osa meie toetusest, mis muutus veelgi tähtsamaks pandeemia tõttu, mis mõjutas varjupaikade rahastamist. Ajal, mil nad vajasid abi kõige enam, annetasime varjupaigapartneritele ja teistele hädasolijatele miljoneid lemmikloomaeineid.

 

Me teame, et lemmiku ja inimese söprusel on palju eeliseid, seepärast otsime käegakatsutavaid lahendusi lemmikloomade ja neid armastavate inimeste elu rikastamiseks.

Purina Asjatundjad

Nestlé ühisväärtuse loomine

Nii nagu oleme pühendunud lemmikloomade ja neid armastavate inimeste elu edendamisele, on ka meie emaettevõte Nestlé pühendunud elukvaliteedi parandamisele ja nii üksikisikute kui ka perede, kogukondade ja kogu planeedi tervislikuma tuleviku edendamisele.

Lugege lähemalt Nestlé rollist ühiskonnas

Pooleliolevad Programmid

Purina jaoks on partnerlus tähtis viis lemmikloomi aidata. Me näeme tohutut erinevust, mida oleme juba partnerluse kaudu kogu piirkonna heategevusorganisatsioonide ja organisatsioonidega saavutanud.

Mõned näited:

Cats Protection (Ühendkuningriik);

ENPA (Itaalia);

VIVA! (Poola);

Guau, Las Nieves ja Amigos Del Perro (Hispaania);

Dublin SPCA (Iirimaa).

Meie 6 uut Purina kohustust
Meie mõju
Meie lubadused​
We're committed to doing more of what matters for pets, for the people who love them and the planet we share. That's why we are committed to achieving our 6 Purina Commitments.