Your Pet, Our Passion.
Omanik koos koeraga

Soodustame partnerluste kaudu varjupaigast looma võtmist

Meie Purinas usume, et iga lemmikloom väärib armastavat kodu, mistõttu teeme koostööd arvukate organisatsioonidega, kes aitavad loomadele uut kodu otsida.​

Meie eesmärk

2025. aastaks teeme partneritega koostööd, et edendada parimaid tavasid ja aidata kaasa varjupaigast võetud loomade arvu suurenemisele.

Meie lubadus

Miks see on tähtis?

Oleme alati toetanud lemmiklooma varjupaigast võtmist. Lemmikloomadele armastava kodu leidmine on meile väga tähtis ja seetõttu oli see lubadus ka meie algses 2016. aasta eesmärkides. Koroonapandeemia ja elukalliduse tõusu järel on lemmikloomade hülgamise probleem veelgi teravnenud ja loomade varjupaigad töötavad ülekoormusel. Seega on meie pühendumus olulisem kui kunagi varem. Jätkame koostööd kohalike ja uute partneritega, et aidata lemmikloomadel uude koju jõuda ning soodustada heade tavade jagamist.

Meie vaatenurk: Purina, partnerlus ja koostöö

Purina armastab lemmikloomi ja on veendunud eelistes, mida lemmikloomade omamine üksikisikule ja kogu ühiskonnale toob. Kuigi loomasõbrad ei saaks ilma oma lemmikuteta elada ning enamik maailma lemmikloomi on armastatud ja hästi hoitud, hüljatakse majanduslikel või sotsiaalsetel põhjustel igal aastal tuhandeid koeri, kasse ja teisi loomi ning see arv kasvab.

Omanik kallistab oma koera

Mõistame oma olulist rolli looma varjupaigast võtmise populariseerimisel ning seetõttu toetame looma varjupaigast võtmise programme üle terve Euroopa eesmärgiga suurendada uue kodu leidnud loomade arvu. Annetame varjupaikadele toitu ja toetame erinevaid teadlikkust tõstvaid üritusi ning kampaaniaid, mis toovad esile lemmiklooma võtmise kasu aga ka vastutuse. Toidu annetamine partneritele on oluline osa meie toetusest ja see muutus veelgi tähtsamaks pandeemia tõttu, mis mõjutas varjupaikade rahastamist. Ajal, kui abi oli enim vaja, annetasime miljoneid lemmikloomaeineid varjupaikadele ja teistele raskustes olijatele.

 

Me teame, et lemmiku ja inimese vahelisel sõprusel on palju eeliseid, seepärast otsime käegakatsutavaid lahendusi lemmikloomade ja neid armastavate inimeste elu rikastamiseks.

 

Nestlé ühisväärtuse loomine

Nii nagu oleme pühendunud lemmikloomade ja neid armastavate inimeste elu edendamisele, on ka meie emaettevõte Nestlé pühendunud elukvaliteedi parandamisele ja nii üksikisikute kui ka perede, kogukondade ja kogu planeedi tervislikuma tuleviku edendamisele.

Lugege lähemalt Nestlé rollist ühiskonnas

Käimasolevad programmid

Purina jaoks on partnerlus tähtis viis lemmikloomi aidata. Me näeme tohutut erinevust, mida oleme juba partnerluse kaudu kogu piirkonna heategevusorganisatsioonide ja organisatsioonidega saavutanud.

Mõned näited:

Cats Protection (Ühendkuningriik);

ENPA (Itaalia);

VIVA! (Poola);

Guau, Las Nieves ja Amigos Del Perro (Hispaania);

Dublin SPCA (Iirimaa).

Meie 6 uut Purina kohustust
Meie mõju
Meie lubadused​
Panustame oma tegudes eelkõige sellele, mis puudutab lemmikloomi, neid armastavaid inimesi ja meie ühist planeeti. Sellepärast oleme pühendunud Purina 6 lubaduse elluviimisele.