Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Õpetaja koos laste ja koeraga

Edendame vastutustundliku lemmikloomapidamise programme

Me usume, et väärtuslik teave vastutustundliku loomapidamise kohta aitab lemmikutel ja nende omanikel hästi koos elada.​

Meie eesmärk

2030. aastaks on meie vastutustundliku lemmikloomapidamise programmis osalenud kolm miljonit inimest.​

Meie Lubadus

Miks see on tähtis?

Loomaomanik olemine on rahuldustpakkuv kogemus, mis võib tuua suurt rõõmu ning kasu tervisele ja heaolule. Me mõistame, et lemmiklooma omamine on ka meeletu vastutus ja alati ei ole lihtne aru saada, mis on loomale kõige parem. Soovime anda loomaomanikele jõudu, pakkudes täpset ja asjatundlikku teavet ning nõuandeid. Kuna lapsed on järgmine loomaomanike põlvkond, on meie arvates tähtis, et nad õpiksid ka lemmikloomadega suhtlema ja nende erivajadustega arvestama.

Seetõttu pakume digitöövahendeid ja rahastame algatusi, nagu kutsikakoolituse äpp Zigzag, mis pakub värskele koeraomanikule võimalust õpetada oma kutsikale looma tõul ja vanusel põhineva isikupärastatud koolituskava järgi eluks vajalikke oskusi. Samuti jätkame koostööd laste hariduse ekspertpartneritega, et pakkuda programme, mis õpetavad lapsi lemmikloomi mõistma ja nende eest hoolitsema.

Meie Vaatenurk: Vastutustundliku lemmikloomapidamise eelised

Purina on seda meelt, et inimestel ja lemmikloomadel on seltsis segasem – nende elu on rikkam.

Naine treenib koera

 

Me teame ka, et vastutustundlik loomapidamine toob kasu mitte üksnes loomale ja tema omanikule, vaid ühiskonnale tervikuna. Seepärast soovime toetada võimalikult paljusid inimesi, et nad õpiksid lemmikloomade kohta rohkem ja mõistaksid neid paremini.

 

Lemmikloomapidamine pakub rõõmu ja armastust. Looma vajaduste rahuldamine on tähtis, et ta oleks õnnelik, hoitud ja armastatud.

Purina Asjatundjad

Nestlé ühisväärtuse loomine

Nii nagu oleme pühendunud lemmikloomade ja neid armastavate inimeste elu edendamisele, on ka meie emaettevõte Nestlé pühendunud elukvaliteedi parandamisele ja nii üksikisikute kui ka perede, kogukondade ja kogu planeedi tervislikuma tuleviku edendamisele.

Lugege lähemalt Nestlé rollist ühiskonnas

Pooleliolevad programmid

Edukaid vastutustundlikke lemmikloomapidamise programme on palju aastaid ellu viidud üle kogu Euroopa. Näiteks Portugalis teeme me koostööd KidZaniaga, haridusministeeriumi heaks kiidetud siselinnaga, kus lapsed saavad täiskasvanuid mängida. Avasime esimese Purina lemmikloomakooli kliiniku, mis matkib loomaarsti vastuvõttu ning aitab lastel õppida kasside-koerte eest hoolitsema ja nendega ümber käima. Samuti jagasime kõigile KidZaniat külastanud koolidele lemmikloomakooli materjale. Kliinik võõrustas esimesel kolmel avamisjärgsel kuul üle 8500 lapse.

Meie 6 uut Purina kohustust
Meie mõju
Meie lubadused​
We're committed to doing more of what matters for pets, for the people who love them and the planet we share. That's why we are committed to achieving our 6 Purina Commitments.