Your Pet, Our Passion.
Õpetaja koos laste ja koeraga

Edendame vastutustundliku lemmikloomapidamise programme

Me usume, et väärtuslik teave vastutustundliku loomapidamise kohta aitab lemmikutel ja nende omanikel hästi koos elada.​

Meie eesmärk

2030. aastaks on meie vastutustundliku lemmikloomapidamise programmis osalenud kolm miljonit inimest.​

Meie Lubadus

Miks see on tähtis?

Loomaomanikuks olemine on rahuldustpakkuv kogemus, mis võib tuua suurt rõõmu ning kasu tervisele ja heaolule. Samas mõistame, et lemmiklooma omamine on ka suur vastutus ja alati ei ole lihtne aru saada, mis on loomale kõige parem. Soovime toetada loomaomanikke täpse ja asjatundliku teabe ja nõuannetega. Meie lastest saab kord järgmine loomaomanike põlvkond ja seetõttu on tähtis, et ka nemad õpiksid varakult lemmikloomadega suhtlema ja loomade erivajadustega arvestama.

Pakume digitöövahendeid ja rahastame algatusi, näiteks kutsikakoolituse äppi Zigzag, mis pakub värskele koeraomanikule võimalust õpetada oma kutsikale eluks vajalikke oskusi, mis põhinevad looma tõugu ja vanust arvestaval isikupärastatud koolituskaval. 

Üldiste nõuannete, tootetutvustuste ja Purina uudiste saamiseks saate registreeruda meie uudiskirja saajaks. 
 

Meie vaatenurk: vastutustundliku lemmikloomapidamise eelised

Purina on seda meelt, et inimestel ja lemmikloomadel on seltsis segasem – nende elu on rikkam.

Purina

 

Me teame ka, et vastutustundlik loomapidamine toob kasu mitte üksnes loomale ja tema omanikule, vaid ühiskonnale tervikuna. Seepärast soovime toetada võimalikult paljusid inimesi, et nad õpiksid lemmikloomade kohta rohkem ja mõistaksid neid paremini.

 

Lemmiklooma pidamine pakub rõõmu ja armastust. Looma vajaduste rahuldamine on tähtis, et ta tunneks end õnneliku, hoitud ja armastatuna.

 

Nestlé ühisväärtuse loomine

Nii nagu oleme pühendunud lemmikloomade ja neid armastavate inimeste elu edendamisele, on ka meie emaettevõte Nestlé pühendunud elukvaliteedi parandamisele ja nii üksikisikute kui ka perede, kogukondade ja kogu planeedi tervislikuma tuleviku edendamisele.

Loe lähemalt Nestlé rollist ühiskonnas

Pooleliolevad programmid

Edukaid vastutustundlikke lemmikloomapidamise programme on palju aastaid ellu viidud üle kogu Euroopa. Näiteks Portugalis teeme me koostööd KidZaniaga, haridusministeeriumi heaks kiidetud siselinnaga, kus lapsed saavad täiskasvanuid mängida. Avasime esimese Purina lemmikloomakooli kliiniku, mis matkib loomaarsti vastuvõttu ning aitab lastel õppida kasside-koerte eest hoolitsema ja nendega ümber käima. Samuti jagasime kõigile KidZaniat külastanud koolidele lemmikloomakooli materjale. Kliinik võõrustas esimesel kolmel avamisjärgsel kuul üle 8500 lapse.

Meie 6 uut Purina kohustust
Meie mõju
Meie lubadused​
Panustame oma tegudes eelkõige sellele, mis puudutab lemmikloomi, neid armastavaid inimesi ja meie ühist planeeti. Sellepärast oleme pühendunud Purina 6 lubaduse elluviimisele.