Toit mõtlemise jaoks - meie toitumise filosoofia

Lemmikloomad toovad sinu ellu nii palju rõõmu ning seda ka meile. Nad on perekonnaliikmed, seega on loomulik, et tahame neile parimat. Sellepärast oleme üle 90.a pühendunud sellele, et luua toitvat kvaliteetset toitu lemmikloomadele, mis aitaks kassidel ja koertel elada tervemalt, õnnelikumalt ja pikemalt.

Lemmikloomade toitumise valdkonna liidritena oleme näinud, kuidas õige toitmine võib aidata pikendada lemmiklooma tervena elatuid aastaid. Oleme koos meie tugeva 400-liikmelise PURINA® globaalse toitumisspetsialistide, teadlaste, veterinaaride ja käitumisspetsialistide meeskonnaga ühisel missioonil, et tõsta lemmikloomade toitumisealane latt veelgi kõrgemale. Aga kuidas me seda teeme? Hakkame pihta!

1

Me ei pinguta, et vastata standarditele, vaid, et neid ületada

See võib sind üllatada, aga lemmikloomatoidu koostisele kehtivad rangemad standardid kui enamikule inimestele mõeldud toidule. Seda sellepärast, et see moodustab kuni 100% lemmikloomade toitumisest ning peab sisaldama kõiki vajalikke toitaineid, et nad oleksid õnnelikud ja terved. Seetõttu kasutatakse tihti terminit "täisväärtuslik ja tasakaalustatud".

Pikaaegse European Pet Food Industry Federation (FEDIAF) liikmena ja loomaomanikena, oleme väga hoolikad ja uhked iga toote üle, mille valmistame. Seetõttu paljud meie lemmikloomatooted ei vasta vaid standarditele, vaid ületavad neid.

2

Meie erinevus seisneb detailides

Oma lemmikloomale õige toidu valimine võib olla päris keeruline. Kas see pakub talle kõik vajalikud toitained? Milliseid teste on tehtud, et kindlustada toote ohutus? Kas talle meeldib selle maitse? Mõistame neid muresid - lõppude lõpuks on enamikul meist oma lemmikloomad.

Tahame, et iga loomaomanik usaldaks meie toodete kvaliteeti. Seega panustame tihtilugu rohkem kui eeldatakse, et kindlustada toodete ohutus, toitvus ja maitsvus. Sellepärast koosneb meie kvaliteedi ja kinnituse protsess rohkem kui 50-st sammust. Kuna meie, samuti nagu sinugi jaoks ei tohi miski jääda tähelepanuta kui see puudutab lemmikloomade tervist ja heaolu!

Loe lisaks, et teada saada, milliseid tegevusi teeme, et kindlustada oma toodete vastavus kõige kõrgematele standarditele.

3

Tasakaalu leidmine

Teame, et tahad oma lemmikloomale pakkuda tasakaalustatud ja toitvat toitu, mis teeb talle head. Kuid samas teame ka, et pole mõtet toota valdkonda juhtivat toitu, kui lemmikloomad seda ei söö või ei naudi selle söömist või kui seda on nii raske seedida, et loomad ei saa toidust vajalikke toitaineid kätte.

Seega kui oma tooteid arendame ja kassid pirtsutavad selle söömisel või kui koerad ei suuda seda seedida, suundume kohe tagasi algusesse. Seda sellepärast, et hoolime lemmikloomadest ja rõõmust, mida nad inimestele toovad - see kannustab meid looma toite, mis suudaksid teha enam.

4

Teeme oma "kodutöö"

Mis puudutab lemmikloomade eest hoolitsemisse, ei ole meie jaoks piisav lihtsalt kuulata ja uskuda oma tööstusharus tegutsejate sõnu, vaid tahame ise need faktid avastada. Seeläbi oleme kasvanud globaalseks liidriks lemmikloomade toitumisalastes uuringutes.

Alates sellest, et teada saada, mis põhjustab lemmikloomadel üleliigse kehakaalu kogunemist kuni inimeste toitumise uute trendide ja avastuste uurimiseni. Lemmikloomade ja nende inimeste, kes neid armastavad, elude rikastamine ning pikema, õnnelikuma ja tervema elu elamisse panustamine on osa meie missioonist.

5

Vaatame suuremat pilti

Teame, et parimatest koostisosadest ei ole üksikuna kasu, vaid et nad toetavad ja tõhustavad teineteist. Selle tulemusel on nutikalt koostatud segu toitainetest palju tõhusam ja seeditavam kui üksik koostisosa.

Seega selle asemel, et keskenduda üksikutele koostisosadele, vaatame suuremat pilti - kuidas erinevad toitainete kombinatsioonid toetavad lemmiklooma tervist? Sellise lähenemise kasutamine on viinud meid mitmete läbimurreteni, sh et täistera teraviljadel on oluline roll nii proteiiniallikate (nagu loomne proteiin, kala ja soja) täiendamises kui ka terve seedimise edendamises.

Usume, et inimestel ja lemmikloomadel on koos parem - lemmikloomad toovad nii sinu kui ka meie ellu rõõmu! Nad on perekonnaliikmed, seega on igati loomulik tahta neile parimat. Sellepärast oleme üle 90.a pühendunud, et luua toitvaid ja kvaliteetseid lemmiklooma toite, et aidata kassidel ja koertel elada tervemalt, õnnelikumalt ja pikemalt. Vaata, et rohkem teada saada meie tulemustel põhinevast toitumisest.