Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Purina ONE® DualNature™ Campaign
Purina One®

Vali Purina ONE® DualNature®

Ja avage Looduse ülevus.

Päästa valla looduse headus

PURINA ONE® DualNature®´i asjatundliku toiduga PÄÄSTAD VALLA LOODUSE HEADUSE tänu valitud naturaalsetele koostisosadele, mis toetavad iga päev sinu kassi üldtervist. Meie esimene vähendatud süsinikusisaldusega tootesari aitab kahandada meie süsinikujalajälge ja astuda samme parema tuleviku suunas.

Tutvu meie toitudega

URI-BALANCE aitab toetada kuseteede tervist.

Loodusest hoolikalt valitud koostisosadega PURINA ONE® DualNature® URI-BALANCE põhineb siguri, kalaõli ja jõhvikatega eriretseptil ja toetab sinu kassi kuseteid. Jõhvikad on tuntud oma suure toitainete ja antioksüdantide sisalduse poolest ja seetõttu nimetatakse seda sageli väetoiduks.

NATURAL DEFENCE aitab toetada immuunsüsteemi.

Loodusest hoolikalt valitud koostisosadega PURINA ONE® DualNature® NATURAL DEFENCE eriretsepti kuulub looduslik spirulina ehk sinakasrohelised vetikad, mis kasvavad maailma lähistroopiliste ja troopiliste piirkondade soojades vetes. Spirulina on tuntud oma ainulaadse ja tugeva toitaineprofiili poolest, mis aitab toetada sinu kassi immuunsüsteemi. PURINA ONE® DualNature® tootesarja on välja töötanud toitumisspetsialistid ja loomaarstid ning sarja toitudele ei ole lisatud värvaineid.

Sammud meie CO2-jalajälje vähendamiseks

Miks on CO2 vähendamine meie jaoks nii oluline? Me suhtume kirglikult lemmikloomade heaolusse ning oleme pühendunud tervisliku ja toitva loomatoidu tootmisele, mida võid usaldada ja mida sinu lemmik armastab. Kuid see pole veel kõik. Me oleme veendunud, et meid ümbritseva keskkonna heaolu on sama tähtis kui parima kvaliteediga toidu pakkumine. Seepärast võtame kliimamuutuste leevendamiseks ette olulisi ja otsustavaid abinõusid, mis muudavad meie jalajälje arusaadavaks ja edusammud nähtavaks. Meil on hea meel teatada, et oleme nüüdseks vähendanud oma CO2-jalajälge 15,7%!

Lisateave selle kohta, kuidas me vähendame oma CO2-jalajälge

Taking steps to reduce our carbon footprint

PÄÄSTA VALLA LOODUSE HEADUS meie tootesarjaga