Olivier

Purina pakendite vanemspetsialist

olivier
category icon

Jätkusuutlikkus

Mine jaotisse >

Pakendimaterjal on esmatähtis selleks, et tarbijani jõuaks ohutu ja hea kvaliteediga lemmikloomatoit. Samuti aitab see vähendada toidujäätmete hulka. Olenevalt toidu liigist kasutame toodete jaoks eri pakendimaterjale. Näiteks kuivtoidu jaoks kasutame pappkarpe ja -kotte ning plastkotte. Märgtoidu jaoks kasutame plast- ja alumiiniumkotikesi ja -purke. Meie lemmikloomamaiustused on plastpakendis. Töötame Purinas selle nimel, et parandada oma lemmikloomatoidu pakendite keskkonnamõju. Teeme uuendusi ja koostööd sidusrühmadega, et vähendada oma pakendite keskkonnamõju planeedile ja selle loodusvaradele.

Kas te armastate oma lemmikloomi ja soovite turvalist ja puhast keskkonda, kus saate aastaid koos mängida? Seda soovime ka meie. Seetõttu on Purina pühendunud lemmikloomade ja meie planeedi ohutusele ja tervisele, vähendades meie toodete keskkonnamõju.

Oleme seadnud endale hulga eesmärke, et vähendada oma lemmikloomatoidu pakendite keskkonnamõju.

  • Tahame kasutada pakendite valmistamiseks nii vähe loodusvarasid kui võimalik, tagades samal ajal lemmikloomatoidu ohutuse ja kvaliteedi. Näiteks vähendasime osa oma pakendite kaalu, muutes nende plastikihti õhemaks. See võimaldas meil jätta kasutamata üle 500 tonni pakendimaterjali. Samuti hakkasime oma Gourmet' papist hulgipakendit voltima teisiti, mis aitas säästa ligi 250 tonni pakendimaterjali.
  • Purina eesmärk on kasutada 2025. aastaks üksnes taaskasutatavaid ja ringlusse võetavaid pakendeid. Selle Nestlé keskkonnalubaduse alla kuuluvad kõik Purina tooted. Osa meie lemmikloomatoidust on juba müügil tervenisti ringlusse võetavas pakendis, kuid mõistame, et peame veel rohkem pingutama. Loe meie pakendite ringlussevõtust siit.
  • Teeme koostööd eri sidusrühmadega, et arendada välja uusi meetodeid, kuidas meie pakendite ringlussevõetavust parandada. Teeme pidevalt koostööd ringlussevõtutehnoloogiaga tegelevate ettevõtete ja ringlussevõtukohtadega, et leida võimalikke ajutisi lahendusi, kuidas pakendada tooteid nii, et pakendi saaks viia ringlusse.