Mirko

Purina kahjuritõrjeekspert

Mirko
category icon

LEMMIKLOOMATOIDU valmistamine

Mine jaotisse >

Kõigil Purina tehastel on FSCC 22000 sertifikaat, mis on üle maailma tunnustatud toiduohutuse standard. Seega on meie kahjuritõrje kooskõlas toiduainetööstuse tehastele seatud nõuetega. Meie tooted on kahjurite suhtes eriti vastuvõtlikud, sest lemmikloomatoit meeldib ka putukatele. Et vältida toodete saastumist, on Purina meeskonnal suurepärased oskused ja teadmised ning alati järgitakse ka kahjuritõrje rangeimaid standardeid.

Peale rangeimate kahjuritõrje standardite järgimise kasutame saastumise ärahoidmiseks ka lisameetmeid:

Kõik ikka selleks, et ära hoida putukate sattumine loomatoidu pakenditesse.

  • Pakendi valik Oleme pühendunud sellele, et pakkuda tarbijale parimat kogemust meie tootega, eriti tema enda kodus. Kuid putukatel on komme leida tee läbi iga pakendi. Tahame kindlustada selle, et meie pakendikujundus ja toote käsitlemine ei võimalda putukatel pakendisse pääseda. Selle tagamiseks analüüsib Purina, kuidas pääsevad putukad pakenditesse elama ja toitu saastama. Tulemusena oleme välja arendanud ainulaadse viisi, kuidas proovida järele praegused pakendid ja kontrollida uusi enne kasutuselevõttu.
  • Koostöö ettevõtteväliste ekspertidega PURINA on lemmikloomatoidu kahjuritõrje alal tunnustatud ekspert nii oma ettevõttes kui ka väljaspool. Et kujundada selle ala tulevikku, peame ka edaspidi olema uute teadmiste hankimise eesotsas ja tegema koostööd valdkonna tähtsamate arvamusliidritega. Sellega seoses töötame ka Milano ülikooliga, et võtta kasutusele esmaklassiline putukakindel pakend ning uued meetodid, kuidas saastumisohtu jälgida ja ette näha.
  • Koostöö jaemüüjatega Üle 80% tarbijate kaebustest on seotud ebasoodsate tingimustega jaemüüja laos või isegi müügikohas. Koostööpartnerite aitamiseks jagab Purina selgeid juhiseid ja koolitusmaterjale, mille abil saab ettevõte oma sisemist võimekust parandada. Näiteks oleme koostanud arusaadavad infolehed, mida meie müügipersonal jaemüüjatele jagab. Peale selle arutame igal kohtumisel kohalike meeskondadega, kuidas mõjutab saastumine kliendikogemust.

Kuid on ka asju, mida iga loomaomanik ise saab teha!

- Hoia loomatoitu puhtas ja kuivas kohas

- Sulge juba avatud kuivtoidu pakk klambri abil

- Hoia juba avatud märgtoidu pakk külmkapis