Zara

Purina vanemloomaarst

img_Zara

LEMMIKLOOMATOIDU valmistamine

Mine jaotisse >

Kindlasti. Meie lemmikloomade pika ja õnneliku elu tagab täisväärtuslik ja tasakaalustatud toit, kui seda antakse õiges koguses.

Meie pidev uurimistöö, arendus ja innovatsioon on juba 90 aastat aidanud meil parandada oma toodete koostist ning luua tasakaalustatud toitainetega lemmikloomatoidu, mis sobib kõikide loomade individuaalsete vajadustega. Õigupoolest oleme me ainus lemmikloomatoidu tootja, kes on teinud uurimuse, mis vaatles koeri kogu nende elu (14 aastat). Selle tulemusena selgus, et kui koeral on hea füüsiline vorm, siis on ka tema elukvaliteet hea ja eluiga võib pikeneda 15% (1,8 aastat uuringus osalenud Labradori retriiveritel). Uurimuse tulemusena loodi kehalise seisundi hindamise üheksapunktiline skaala, mille on heaks kiitnud Maailma Väikeloomaarstide Assotsiatsioon (WSAVA) ja mida kasutatakse kogu maailmas. Peale selle on toitumine nüüd ametlikult viies elutähtis näitaja, mida loomaarst peab koera või kassi regulaarse arstliku läbivaatuse käigus hindama.

Pakume praegu funktsionaalsete koostisosade ja eri kasuteguritega lemmikloomatoite nii koertele kui ka kassidele. Paljud meie tooted sobivad kasutamiseks koos ravimitega, juhul kui sinu lemmikloom saab veterinaarravi. Teeme jätkuvalt uurimistööd, et leida, kuidas saaksime loomade immuunsüsteemi veel rohkem tugevdada ja nende head tervist toetada.