Paula

Purina õigus- ja teadustegevuse spetsialist ja loomaarst

paula

LEMMIKLOOMATOIDU valmistamine

Mine jaotisse >

Sõna „looduslik“ võib tähendada tarbija jaoks paljusid asju. Lemmikloomatoidu valdkonnas määratletakse looduslikku toitu kui sellist, mis koosneb vaid looduslikest koostisainetest ning mida on töödeldud ainult sobivate kokkuleppeliste füüsikaliste protsessidega. Ka meie tootevalikus on lemmikloomatoite, milles kasutatakse ainult looduslikke koostisaineid.

Mis on looduslik lemmikloomatoit? Väljendit „looduslik lemmikloomatoit“ võib kasutada, et kirjeldada toitu, milles on taimedest, loomadest, mikroorganismidest või mineraalidest pärit aineid:

  • millele ei ole midagi lisatud;
  • mida on töödeldud vaid elementaarseid protsesse kasutades, nagu külmutades või kuivatades. Näiteks ei ole lubatud keemilised protsessid.

Meil on kaubamärke, mille tootevalikus kasutatakse looduslikke koostisaineid (nt PURINA BEYOND, PURINA ONE DualNature, BETA kuivtoit). Kui näete meie toote pakendil väljendit „sisaldab looduslikke koostisaineid“, siis viitab see neile looduslikele koostisainetele, mille järel on koostisainete loetelus tärn (*) või mõni muu sümbol.

dog outside

Kuidas tagate oma toodete kvaliteedi?