Sandra

Purina loomaheaolu juht

Sandra

Kuidas tagab Purina lemmikloomade heaolu?

Mine jaotisse >

Purina ei osale kunagi invasiivsetes uuringutes, mille tagajärjel saavad koerad või kassid vigastada, haigestuvad või nad surmatakse. Oleme Purinas ka ise kõik loomaarmastajad ning oleme otsustavalt igasuguse loomade väärkohtlemise vastu. Kõik meie protseduurid on koertele ja kassidele sobilikud ning järgivad kõiki veterinaaria häid tavasid.

Purinal on lemmikloomahoolduse arenduskeskused, kus tegeletakse sellega, et mõista paremini koerte ja kasside loomulikke eelistusi ja toitainevajadust. Kõigil meie loomadel on nimi, nad saavad isiklikku tähelepanu ning meie hea väljaõppega hooliv meeskond kohtleb neid hästi. Sotsialiseerimine ja igapäevane loomadega tegelemine on meie arendusprogrammi osa. Sinna alla kuuluvad ka treening ja teiste loomade ning mänguasjadega mängimine.

Purina tehtud või tellitud uurimuste tulemused annavad teadmisi, mis aitavad parandada koerte ja kasside tervist ja heaolu kogu maailmas. Kõik meie protseduurid on koertele ja kassidele sobilikud ning järgivad kõiki veterinaaria häid tavasid.

Kooskõlas nii Euroopa Liidu kui ka riiklike seadustega hindab meie uurimistegevust eetikakomitee. Komitee liikmete hulgas on loomade hooldamise ja heaolu eksperdid, kelle seisukohad on sõltumatud. Neil on õigus seada küsimuse alla meie uurimuste iga üksikasi.

Purina ei osale kunagi invasiivsetes uuringutes, mille tagajärjel saavad koerad või kassid vigastada, haigestuvad või nad surmatakse.

Kuidas katsetame oma tooteid?

Kui oleme oma nõuetest lähtudes tooted välja arendanud ja taganud nende hea toiteväärtuse, kasutame toidu hindamiseks söötmisuuringuid, mis aitavad meil paremini mõista lemmiklooma toitainevajadust ja tervisliku toidu nauditavust.

Kuidas me seda teeme? Anname toitu kassidele ja koertele meie lemmikloomahoolduse keskustes, kus toimub ka toodete arendamine. Koerte puhul jälgime kahte näitajat, kassidel puhul lisandub ka kolmas.

Esimene näitaja on väljaheite konsistents, et näha toidutaluvust seedimisel. Teine näitaja on seeditavus, mis annab märku, kui palju toitaineid organism toidust omastab. Seda hinnatakse turvaliselt, võrreldes toidu ja väljaheite toitainesisaldust.

Kolmas näitaja, mida mõõdame kuiva kassitoidu puhul, on kassi uriini pH. See aitab meil hinnata põiekivide tekke tõenäosust ja selle riski vähendada.

Lisaks teeme katseid ka tarbijate kodudes, et näha, kas lemmikloomale toit meeldib ning kas omanik on samuti tootega rahul.

Vaata allolevast videost, kuidas elavad meie armsad kassid ja koerad lemmikloomahoolduse keskuses. Saad lisaks rohkem teavet meie loomade heaolu programmi kohta.