Meie kassitoidu brändid

Vöödiline kass koos omanikuga voodi peal

Lemmikloomade tervise ja heaolu tagamine

PURINA® tootevaliku taga peitub üle 90 aasta kogemust. Meil on ütlemata hea meel, et oleme kujunenud üheks tuntumaks ja armastatumaks kaubamärgiks! Mõistame, et vähe on asju, mis oleksid sulle olulisemad kui lemmiku tervis ja rahulolu. See on ka põhjuseks, miks iga meie loomatoidu on töötanud välja PURINA® eksperdid, kes tagavad loomale kõik vajalikud toitained, et ta oleks terve nii täna kui ka homme.

Siin on meie brändide loetelu. Klikka kaubamärgile ja avasta meie tootevalikut.

CAT CHOW
X

CAT CHOW

Iga võrratu kassi taga on PURINA® CAT CHOW®.
CAT CHOW
friskies
X

PURINA® FRISKIES®

Sinu kassi isikupära lisab sinu koju midagi väga erilist. Friskies® on spetsiaalselt loodud toit, mis sisaldab kõiki olulisi toitaineid, mida sinu kass vajab, et aidata hoida teda terve ja õnnelikuna. Valikus on mitmeid erinevaid retsepte, mida ta armastab, seega saab ta sind jätkuvalt iga päev üllatada ja rõõmustada ning seda veel palju aastaid!

Friskies
Purina Pro Plan logo
X

PURINA® PRO PLAN®

PURINA® PRO PLAN® pakub valikut täiustatud täisväärtuslikke ja tasakaalustatud toite, mis on suurepärase toitvusega ning toovad tervisele teaduslikult tõestatud kasu, pikendades looma tervelt elatud aastaid. PURINA® PRO PLAN® rakendab teadussaavutused loomaomanike heaks tööle, et nad võiksid pakkuda oma loomadele parimat toitu. Meie jaoks on toitumine tervise ja heaolu alus.

Purina Pro Plan tootevalik
Purina One’i logo
X

Purina One®

Täisväärtuslik PURINA ONE® toit kassidele on saadaval kohandatuna olenevalt kassi eluetapist ja -viisist. PURINA ONE®-i kohandatud koostisega toidud tagavad, et sa märkad oma kassi tervises muutusi juba kolme nädalaga!

purina one brand banner
Purina Felix Crispies'e logo
X

FELIX TREATS®

Kaval kass valib maiustamiseks alati FELIX®-i! Lai valik hõrke maitsekombinatsioone, huvitavaid tekstuure ja vahvaid kujusid – FELIX®-i maiustused on suurepärane viis üheskoos üleannetult aega veeta! Kuna FELIX® Treatsi maiustused sisaldavad ka vitamiine ja oomega-6-rasvhappeid, et kaval kass elaks tervelt ja õnnelikuna, siis võid lasta neil rahumeeli hea maitsta.

Purina Felix Crispies'e logo
Purina Pro Plan Veterinary Diets logo
X

PURINA® PRO PLAN® VETERINARY DIETS®

PURINA® PRO PLAN® Veterinary Diets on koertele ja kassidele spetsiaalselt kohandatud toit, mis aitab loomaarstidel toitumise abil paljusid kasside ja koerade haigusi ravida.

Purina Pro Plan Veterinary Diets tootevalik
Purina Gourmet’ logo
X

GOURMET®

GOURMET® toidud on valmistatud kõige nõudlikuma maitse kohaselt, et olla meele järele kassidele, kes hindavad oma elus luksust. Eri maitsete ja tekstuuridega tootesarjade – Gold ja Perle – eined on pakendatud sobivas suuruses üksikportsjonitena.

Gourmet Gold ja Perle kassitoit

Purina Gourmet’ logo
Purina Felix logo
X

FELIX®

Selleks et sinu armsa üleannetu kassi vajadused oleksid rahuldatud, proovi FELIX®-i vastupandamatute toitude sarja – maitsvad eined, mis näevad välja, nagu oleksid need ise valmistanud. Valikus on eri maitsekombinatsioonid, mis hellitavad sinu kassi meeli! Nii polegi imestada, et kaval kass sööb FELIX®-it.

Purina Felix