Gourmet

Miks valida GOURMET®?

Gourmet nimi reedab toote olemuse – tegemist on tõelise gurmeetoiduga. Toiduvalik on väga rikkalik – alates Gourmet' pehmetest pasteetidest kuni Perle hõrkude minifileedeni. Peale suurepärase maitse paitavad sinu kassi meeli ka erinevad tekstuurid – pehme, õhuline, kerge. Muidugi on kõik toidud valmistatud eriti kvaliteetsest toorainest. Toitu on igas pakikeses parasjagu üheks eineks, et säilitada värskust. Gourmet' toiduspets teab, mida soovitab!

GOURMET® Gold

Gourmet Goldi laiast valikust leiab iga kass enda lemmiku – erinevad tekstuurid ja luksuslikud maitsed. Menüüs on nii hõrgud lihamaiused köögiviljadega, mis on garneeritud hoolikalt valitud kastmega, kui ka sametiselt pehmed ja eksklusiivsed pasteedid. Sametise Gourmet Gold Melting Heart pasteedi sisse on peidetud ka kastmene üllatus.

GOURMET® Perle

Gourmet Perle pakub elegantset kiusatust suussulavatest hõrgutistest. Kiisueined on valmistatud üksnes omas mahlas õrnalt hautatud fileetükkidest, et saavutada uskumatult hea ja külluslik maitse. Perle eined on suurepärase tekstuuriga – fileepalad on lõigatud täpselt suupärasteks tükikesteks ja serveeritud kerges kastmes, et hellitada ka kõige nõudlikuma kaslase maitsemeeli.

Gourmet Butiigid

Augustist kuni oktoobrini saab Pärnu ja Lasnamäe Maksimarketist osta Purina GOURMET® eineid tõelisele elegantsele toidugurmaanile kohaselt eksklusiivsest butiigist. Muidugi leidub gurmeebutiigis ka vahvaid üllatusi! Uudishimulikumad saavad tutvuda Purina GOURMET® toodetega videotutvustusi vaadates ja õige video nägemiseks tuleb vajutada vahvatele konservnuppudele.

Meie tooteid saad ostaBarborae-poest

Meie tooteid saad ostaCoope-poest