Purina Adventuros

PURINA ADVENTUROS

Miks valida Purina AdVENTuROS™?

Unikaalsus, metsikud maitsed ja seikluslikkus

Koerad suudavad vaevu uusi seiklusi ära oodata, olgu selleks siis aktiivne metsaretk, mänguasja püüdmine ja kättetoomine rannal või lihtsalt kodune peitusemäng. Seetõttu lõid Purina eksperdid isuäratavd Adventurose maiused, mis on saadaval hulga põnevate maitsetega ja närimiseks ideaalsete tekstuuridega.

Vastupidiselt teistele koeramaiustele, mis on on tavalised ja üksteisega väga sarnased, ikka kas kana või veise maitsega, eristuvad Adventurose koerasnäkid väga selgelt oma liharikaste aroomide ja metsikute maitsete poolest.

Adventurose metsiku pühvli, hirve ja metssea maitselised maiused rahuldavad koerale loomuomase seiklusjanu ning pakuvad multi-sensoorse kogemuse – tõeline seiklus!

Tootevalikus on:

  • Metssea maitsega nagitsad - isuäratavad maiused sobivad ideaalselt sinu neljajalgsele avastajale. Heaks vahepalaks nii kodus kui värskes õhus seigeldes!
  • Hirve maitsega ribad - neid võib anda nii tervelt kui ka maitsvateks tükkideks rebituna. Nii naudib su lemmik metsikuid maitseelamusi päeva igal hetkel!
  • Pühvli maitsega pulgad - neil on krõbe kest ja pehme sisu - topelt maitseelamus!
  • Pühvli maitsega pulgad väikestele koertele - on suurepärased suupisted väiksematele avastajatele. Isuäratavalt krõbe kest ja pehme täidis. Topeltelamus!

Meie tooteid saad ostaCoope-poest