BEYOND

PURINA BEYOND

BEYOND Simply 9 koertele, koos valitud naturaalsete koostisosadega. Oleme loonud retsepti, millest sa saad täielikult aru. Tulemuseks on lihtne, kuid 100% täisväärtuslik ja tasakaalustatud kuivtoit, mida sa võid usaldada.

Oleme uhked, et kvaliteetne lammas ja lõhe on meie retseptides number üks koostisosa. Need proteiiniallikad ei ole ainult maitsvad, vaid sisaldavad ka olulisi aminohappeid, et säilitada saledat kehavormi ning toetada tervet immuunsüsteemi. Spinat ja bataat - hoolega valitud päritoluga, toetavad iga 100% täisväärtusliku graanuli koostist.

Täistera oder ja teised teraviljad - usume, et teraviljadel on oluline osa koera toitumises. Sellepärast sisaldab BEYOND täistera odra ja teiste teraviljade kombinatsiooni, mis varustavad koera stabiilsema energiaga kui teised süsivesikud, aidates neil pikemaajaliselt aktiivsed olla. Lisaks, kuna sisaldavad lahustuvaid ja lahustumatuid kiudained, aitavad need teraviljad ka seedimist. Kõik koostisosad moodustavad ühtse terviku ning pakuvad sinu koerale nii vajaliku toitvuse kui ka suurepärase maitseelamuse, mida ta naudib iga päev. BEYOND ei sisalda kunstlikke värv-, maitse- ega ka säilitusaineid.