Purina Pro Plan tootevalik

PURINA PRO PLAN

Miks PURINA® PRO PLAN®?

PURINA® PRO PLAN® DOG

PURINA® PRO PLAN®-i toitudes on kasutatud ära PURINA® uusimate toitumisuuringute tulemusi, et teha need kõigile kättesaadavaks. Sinu koera toitumise täiustamine on meie töö. Koeraomanike ja koeri armastavate inimestena oleme alati huvitatud uutest ja uuenduslikest viisidest, kuidas loomade elu paremaks muuta.

Mille poolest eristume?

Kvaliteet seisneb üksikasjades

Mis puudutab PURINA® PRO PLAN®-i toitusid, siis koostisainete kvaliteet ja ohutus on nende puhul esmatähtsad ning siinkohal me mingeid järeleandmisi ei tee.

Teaduslikult tõestatud kasu

Iga üksik koostisaine ja toitainekogus on valitud selliselt, et see tooks koerale vajalikku kasu.

Tipptasemel teadus

Meie murrangulised avastused on leidnud rahvusvahelise teadlaste kogukonna seas heakskiitu ning nende kohta on avaldatud artikleid tunnustatud eelretsenseeritud ajakirjades.

Väga hästi omastatavad toitained

Toorainete töötlemiseks kasutame PURINA patenteeritud tehnoloogiat, tänu millele ei kaota tooraine head maitset ega toiteväärtust. PURINA® PRO PLAN® toidud on kvaliteetsed ja maitsvad ning aitavad tagada pikaajalise kasu koera tervisele.

Meie uusim avastus: Optinutrition™

PURINA® PRO PLAN®-i tootesari sisaldab toitainesegu OPTINUTRITION™ - see on meie kõige uuem ja tõhusam toitainete kombinatsioon. Toidus asjatundlikult ära kasutatud tipptasemel teadussaavutused on teaduslikult tõestatud soodsa toimega, rahuldades koera spetsiifilisi vajadusi kogu tema eluea jooksul.

Kasulikke artikleid toitumise teemal leiad siit

Meie tooteid saad ostaPetcity24e-poest