PURINA®DOG CHOW®

PURINA®DOG CHOW®

Miks valida PURINA® DOG CHOW®?

Lõime PURINA® DOG CHOW® toidud, pidades silmas maailma kõige võrratumat looma – koera. Meie kirg loomade vastu on innustanud meid juba aastakümneid parimaid koeratoite välja töötama.

Lähtume põhimõttest, et koeral tuleb lasta olla koer ning kõige tähtsam on, et ta oleks terve, aktiivne ja armastatud. Selle tagamiseks tuleb teda muidugi hästi toita.

Õige toit õiges vanuses tootesari

Ääretult uudishimulik kutsikas, kes on valmis ajama taga iga palli, mänguasja ja tuuleiilis keerlevat lehekest, vajab hoopis teistsugust toitu kui vanemaealine koer, kes armastab varahommikust uitamist ja õhtust lõõgastavat lonkimist. Nii pakubki meie vanusepõhiste toitude sari igas vanuses loomale just talle sobivat toitu alates energilisest kutsikast kuni eaka semuni.

Elustiilipõhine tootesari

Suure energiavajadusega, kaloreid põletav avastaja või rahulik ringiuitaja, olenemata sellest, kuidas sinu koer seiklustele vastu astub, vajab ta toitu, mis hoiaks teda heas vormis. Ja kui tal on tundlik kõht, siis vajab ta toitu, mida on kerge seedida. Sellepärast lõime PURINA® DOG CHOW® elustiilipõhise tootesarja.