Meie inimesed ja kultuur

Omanik koos springerspanjeliga õues

Tutvu Purinaga

PURINA®-le on hästi iseloomulik, et kõik meie töötajad armastavad loomi. Olgu tegemist koera, kassi või mõlemaga – võid kindel olla, et PURINA loomatoidud ei ole töötatud välja mitte üksnes selle valdkonna toitumisekspertide ja teadlaste abiga, vaid kaasa on löönud ka inimesed, kes teavad, mida tähendab, kui perre kuulub ka kass või koer, ning kes armastavad oma lemmikloomi sama palju kui viimased omanikke. Siin on mõned PURINA® töötajad, keda innustab loomaarmastus.

PURINA®-s usume, et inimestel ja lemmikloomadel on koos parem. Ärijuht Louise päästis oma Norra metskassi Arthuri, kui käis enda koeraga jalutamas. See oli õnnelik juhus, sest hiljem diagnoositi Arthuril diabeet.

Purina finantsdirektor Paul armastab oma kassi Jasmine`i nii väga, et lisab ta isegi oma tööalastesse ettekannetesse!

Vaata nüüd, et näha, kuidas Pauli ja teiste Purina töötajate armastus oma loomade vastu loob ettevõttesse unikaalse energia.

Seltsiline, sohvakaaslane, seikleja – kui Purina Lemmikloomameeskonna nõunik Gemma võttis endale Maxi, said kõik pereliikmed endale ühe sõbra juurde!

Purina kategooriajuhi Martini ja tema kaheaastase labradoodle Bryn`i jaoks tähendab lõbutsemine hästi palju jalutuskäike!