Meie seisukoht loomade heaolu küsimuses

Lemmiklooma heaolu

Loomaarmastus

Purina on võtnud oma südameasjaks aidata lemmikloomadel elada tervemalt, õnnelikumalt ja kauem, toetades neid kvaliteetse toidu ja hooldusega. Meie põhiülesanne on pakkuda ohutuid, maitsvaid ning toitvaid tooteid, mis on valmistatud kooskõlas rangeimate kvaliteedi- ja ohutusstandarditega. Mõistame armastust ja austust, mis seob omanikke ja lemmikloomi, ning jagame neid tugevaid tundeid, sest meiegi hulgas on palju loomaomanikke. Seepärast ongi koerte ja kasside heaolu Purina jaoks esmatähtis ning me ei tee siinkohal mingeid järeleandmisi.

Koerte ja kasside eest hoolitsemine lemmikloomakeskustes

Purina haldab lemmikloomakeskusi, et uurida lähemalt koerte ja kasside maitse-eelistusi ning toitainevajadust ja sellega seonduvat käitumist. Kõigil meie lemmikloomadel on nimed. Hea väljaõppega ja hoolitsevad töötajad tegelevad nende kõigiga individuaalselt ning kohtlevad neid austusega ja tähelepanelikult. Sotsialiseerimine ja igapäevane suhtlus on osa meie programmidest, mis hõlmavad veel koolitust, ühismänge ja ligipääsu mänguasjadele.

Kasside ja koerte toitumis- ja hooldusuuringud

Purina on võtnud oma südameasjaks valmistada toitu, mis maitseb koertele ja kassidele ning on samal ajal ka toitev ja parandab loomade tervist ja heaolu. Purina korraldatud uuringud on andnud meile teadmisi, mis aitavad parandada koerte ja kasside tervist ja heaolu kogu maailmas. Purina korraldab üksnes selliseid uuringuid, mida sobib teha koerte ja kassidega ning mis on kooskõlas tipptasemel veterinaarabiga. Me ei osale üheski invasiivse loomuga uuringus, mille käigus koeri või kasse vigastatakse või muudetakse haigeks / nakatatakse või mille tulemusena loom eutaneeritakse.