PURINA® - toitumise eksperdid

Mees koheva karvaga kassiga

PURINA®-s on paljud meist samuti loomaomanikud, seega teame omast käest kui suurt rolli mängivad lemmikloomad inimeste eludes. Oleme pühendunud, et luua täisväärtuslikke toite, mis hoiaksid igas vanuses kassid ja koerad õnnelike, tervete ja rahulolevatena.

Lemmikloomad on armsad kaaslased ja täieõiguslikud perekonnaliikmed, seega on eriti oluline, et nad mitte ainult ei naudiks toitu, mida söövad, vaid ka tunneksid ennast hästi. Meie toidud ei ole lihtsalt maitsvad, vaid koosnevad erinevate loomsete toodete, kala, vitamiinide ja mineraalainete kombinatsioonist, mis moodustavad täisväärtusliku ja tasakaalustatud eine.

Teame, et "üks suurus sobib kõigile" lähenemine toidule ei ole iga looma jaoks õige. Mitte ükski koer või kass ei ole kunagi täpselt samasugused, samamoodi nagu neil kõigil on erinev iseloom, on neil ka erinevad toitumisvajadused. Sellepärast oleme loonud laia tootevaliku, mis katab kasside ja koerte erinevad vajadused - nii alates kassipoegadest ja kutsikatest kuni eakateni, samuti toa- või välitingimustes elavate ning tiinete, allergiliste ja eriliste toitainevajadustega loomade.

Oleme üle 85-aastase kogemusega eksperdid lemmikloomade toitumisvajaduste osas ning väga pühendunud, et luua toitvaid toite, mis teeksid head tervisele, heaolule ja pikaealisusele ning pakuksid sealjuures ka maitseelamuse.

PURINA®-s usume, et inimestel ja lemmikloomadel on koos parem.

Mis puudutab lemmikloomade toitu, siis ei taha me ainult standardeid täita, vaid neid ületada. Alates lemmikloomade suuhooldusest kuni nende kognitiivse terviseni - meie uurimustöö viib lemmikloomade toitumisvaldkonda edasi.

Vaata, miks usume, et meie lähenemine toitumisele viib kvaliteetse toiduni, mis aitab rikastada lemmikloomade elu.