Tervis ja toitumine

Cats > Health and Nutrition

Kuidas hoida oma kass õnneliku ja tervena

Kasside päevane toitmisjuhend

Kasside päevane toitmisjuhend

Kuidas valida kassile veekaussi?

Kui su kass ei taha juua, on ehk käes aeg osta uus veekauss. Valik on suur, aga tee natuke kodutööd ja sa leiad oma lemmikule sobiva kausi.
Loe lähemalt

Pirtsakate kasside söötmine

Kassid on tuntud kui uhked ja erilised loomad ning see kehtib ka nende söötmise kohta. Nii nagu meilgi, on igal kassil oma lemmiktoit ja -maitse, nii et pirtsakad sööjad võivad nina kirtsutada, kui neile pakutakse midagi, mis nende maitsepungi ei kõdita.
Loe lähemalt

Miks on Purina kassitoidu valik nii lai?

Armastame kasse sama palju kui sina ja teame, et soovid oma kaslasest kaaslasele vaid parimat. Kassitoidu väljatöötamisel kulutame palju aega kassiomanikega suhtlemisele, kes tuletavad meile ikka ja jälle meelde, et iga loom on omal moel kordumatu.
Loe lähemalt

Mida kassid joovad?

Erinevalt inimestest peaksid kassid jooma vaid üht jooki – vett. Hoolimata levinud uskumusest ei ole piim kassidele hea, seepärast jäta piimatooted ära. Miks?
Loe lähemalt

Toakassi söötmine

Kuna toakassidel pole nii palju võimalusi liikuda kui õuekassidel, on neil raskem vormis püsida.
Loe lähemalt

Kassi toitmine ja õige tasakaalu leidmine

Kassisõbrana soovid kindlasti, et sinu karvane kaaslane elaks kaua, tervelt, õnnelikult ja aktiivselt. Üks paremaid viise kõige selle tagamiseks on kassi toitmine tasakaalustatud toiduga, milles on esindatud viis peamist toitainete rühma: valgud, rasvad ja õlid, vitamiinid, mineraalained ja süsivesikud.
Loe lähemalt

Kasside snäkid ja maiused

Kassisõbrana oled kursis, kui raske on keelduda oma karvasele lemmikule põhitoidukordade kõrvale maiustuste pakkumisest.
Loe lähemalt

Kasside toitmine

Niipea kui sinu kass on jõudnud oma esimese sünnipäevani, on aeg mõelda tema regulaarsele toitmisrutiinile. Mänguhimulisest kassipojast saab täiskasvanud kass, seega on oluline tagada, et ta saab kõik vajalikud toitained, mida ta vajab, et olla õnnelik ja terve.
Loe lähemalt