Uue kassi võtmine

Getting a New Cat

Saa rohkem teada oma uue kaslasest sõbra kohta

Kuidas leida endale sobiv kass

Kuidas leida endale sobiv kass

Eri kassitõud

Paljud kassid, keda sa näed ringi liikumas, on segatõulised ehk -verelised, s.t lihtsalt tõutud. Sõbralikud, ilusad ja väga uudishimulikud – tõenäoliselt kõige levinumad kaslastest kaaslased.
LOE LÄHEMALT

Kassi kiibistamine

Tahad anda oma kassile palju armastust ja tähelepanu ning samuti ka kaitsta teda, juhul kui ta peaks kaduma minema. Kassi kiibistamine aitab tagada, et ta leitakse suure tõenäosusega üles ning tagastatakse turvaliselt kui ta peaks uitama minema.
LOE LÄHEMALT

Kassikindlustus uuele lemmikloomale

Kassi kindlustamine võib anda meelerahu, kergendades niigi stressirohkes olukorras murekoormat. Kassi kindlustuse valimine tundub keeruline ülesanne, kuid ära muretse – me aitame sind!
Loe lähemalt

Kas võtta kass või koer?

Oleme loomaarmastaja rahvas ja õigusega! Kassid ja koerad pakuvad nii tingimusteta armastust, kiindumust ja sõprust kui ka teraapilist kasu, nagu paranenud terviseseisund või heaolu. Kellele siis ei meeldiks pärast pikka päeva karvast kaaslast kaisutada?
Loe lähemalt

Kuidas käib kassi võtmine varjupaigast?

Varjupaigakassile kodu pakkumisel on palju eeliseid. Sa pakud talle uut võimalust elada täisväärtuslikku pereelu, mida väärib iga loom.
Loe lähemalt

KKK: Kassi ja kassipoja steriliseerimine või kastreerimine

Suurepärane, kas pole – sinu peres on uus karvane liige! Kuniks sinu kassipoeg on veel väike ja nunnu, on raske ette kujutada, et tal võiksid olla endal pojad.
Loe lähemalt

Kassi tutvustamine teistele lemmikloomadele

Kasside iseseisvus on laialt teada. See on ka üks põhjusi, miks nad sobivad hästi lemmikloomadeks ja eriti inimestele, kes otsivad endaga hästi hakkama saavat karvast sõpra.
Loe lähemalt

Uue kassi kojutoomine

Mida lähemale jõuab päev, kui sinu koju saabub uus kass või kassipoeg, seda rohkem elevil oled. Viimastel päevadel enne uue pereliikme saabumist on veel palju asju, mis pead ära tegema.

Loe lähemalt

Kodu muutmine kassile sobivaks

Kuna uus kass on sulle kallis, siis soovid muuta oma maja ja aia talle võimalikult ohutuks. Millest kassikindla kodu ja aia loomisel alustada?
Loe lähemalt

Sulle sobiva kassi valimine

Kassi või kassipoja võtmine on meelierutav kogemus!
Loe lähemalt

Kassi võtmine

Otsus võtta uus kass tekitab nii elevust kui ka palju küsimusi. Näiteks mis tõugu loom võiks olla? Kas tuled toime aktiivse kassipojaga või sobiks sinu eluviisiga pigem rahulikum eakam kass?
Loe lähemalt