Käitumine ja treenimine

Käitumine ja treenimine

Kuidas mõista ja mõjutada oma koera käitumist

Koera käitumise mõistmine

Koera käitumise mõistmine

Koera kehakeele mõistmine

Igaüks, kes on kunagi koera seltsis aega veetnud, teab, et nii nagu inimestel, on ka koertel oma kordumatu iseloom ning nad tunnevad mitmesuguseid tundeid nagu inimesed ja kõik muud imetajad.
Loe lähemalt

Koera agressiivne käitumine

Sinu koera iseloom on talle ainuomane. Nagu kõigil koertel, on ka temal eri tujud alates rõõmsast kuni hirmul olekuni. Kui su koer on agressiivne, peaksid selle probleemiga esimesel võimalusel tegelema.
Loe lähemalt

Mida teha, kui koer kaob ära?

Iga koeraomaniku õudusunenägu – koer oli äsja siin, aga nüüd on kadunud. Kui koer läheb kaduma, tekitab see südamevalu ja stressi, millele lisandub omakorda mure, et ta võib olla hirmul või vigastatud.
Loe lähemalt

Toimetulek koera liigse haukumisega

Koerad ei toetu häälsuhtlusele samamoodi kui inimesed, aga see moodustab siiski olulise osa enese ja oma emotsioonide väljendamisest nii teistele koertele kui ka oma inimperekonnale.
Loe lähemalt

Armasta oma looma!

Meie Purinas usume, et #WeAreBetterWithPets. Loe lähemalt, kuidas näidata kassile või koerale oma kiindumust ja kuidas tugevdada teie erilist sidet.
Loe lähemalt

Miks koer haugub?

Olgugi et osa koeri tekitab rohkem lärmi kui teised, hauguvad kõik. Olgu tegemist tillukese chihuahua või täismõõdus Saksa lambakoeraga – arvatavasti kuuled neid paljudes olukordades haukumas.
Loe lähemalt

Hirmunud koera abistamine

Koer võib olla uudishimulik ja lõbus, aga ka hirmul. Igaühel on ju oma iseloom. Osa koeri on loomuldasa kartlikud ja osa neist on hirmule vastuvõtlikumad kui teised.
Loe lähemalt

Koera tähelepanu otsiv käitumine

Tähelepanu otsiv käitumine on kutsikate puhul levinud ja normaalne nähtus. Lõppude lõpuks tahavad nad, et ema neid nunnutaks ja pesakaaslased nendega mängiks! Ja nad ju alles õpivad, mis on õige või vale.
Loe lähemalt

Miks koer sööb rohtu?

Ära muretse, kui su koer sööb rohtu. Selline käitumine pole sugugi ebatavaline, olgugi et võib tunduda veider.
Loe lähemalt

Kestev koolitamine: eakate koerte koolitamine

Mitte ainult kutsikad ei armasta põnevat treeningut või emotsionaalset lähedust, mida te uute oskuste omandamisel naudite. Täiskasvanud ja eakad koerad võivad ka endiselt treeningut nautida ning sellest kasu saada, eriti kui nende elu pisut muutub.
Loe lähemalt

Koerale põhikäskluste õpetamine

Koerale põhikäskluste ja -märguannete õpetamine on teile mõlemale tore ning rahuldust pakkuv kogemus. Oluline on alustada treenimist maast madalast, et rajada õige vundament, enne kui kutsikas kasvab suureks. Kutsika ja koera koolitamine on suurepärane viis veeta koos aega ning see pakub palju rõõmu!
Loe lähemalt

Kontrollnimekiri koeraga reisimisel

Pole mingit põhjust, miks koer peaks koju jääma, kui sina puhkusele lähed. Tegelikult võib koer olla suurepärane reisisell ja kuna on palju koerasõbralikke hotelle, siis oleme kindlad, et veedate koos toredasti aega.
Loe lähemalt

Peod, koerad ja ilutulestik

Koer on aasta ringi tore kaaslane, kellele meeldib sinuga igal võimalikul juhul koos olla. Osa koeri ei tunne end võõraste helide ega inimeste keskel sama hästi kui sina. Seega, kui su koer kardab ilutulestikku ja valju müra, pead tema eest pidustuste ajal eriti hästi hoolitsema.
Loe lähemalt