Uue koera võtmine

Getting a new dog

Saa oma uue koerast sõbra kohta rohkem teada

Aita koeral uues kodus kohaneda

Aita koeral uues kodus kohaneda

Nõuandeid koera kindlustamiseks

Koerad toovad meie ellu palju rõõmu. Kui nad jäävad haigeks, on lihtne ravikulude pärast liigselt muretsema hakata. Siinkohal tuleb mängu kindlustus! Oleme sulle abiks lemmikule sobiva poliisi valimisel.
Loe lähemalt

Koerte ja kutsikate vaktsineerimine

Armastava omanikuna tahad teha kõik, et oma lemmiklooma võimalike eluohtlike haiguste eest kaitsta. Seepärast tuleb koera õigel ajal vaktsineerida. See mitte üksnes ei kaitse sinu enda koera, vaid takistab haiguste levikut ka teistele koertele.
Loe lähemalt

Koera kiibistamine

Koer annab alati oma parima, et sind armastada ja kaitsta. Sina saad vastata samaga, kui lased looma kiibistada. Kiibistamine tähendab, et koer ei tohiks kunagi kaduma minna. Seda tehes tagad sa parimad võimalused ta leida ja tagastada nii ruttu kui võimalik – mis sest, et süüdlaslikul ilmel ja saba jalge vahel.
Loe lähemalt

Miks koerad on head lemmikloomad?

Koerad väärivad igati inimese parimaks sõbraks nimetamist. Nad on ustavad, intelligentsed, pühendunud ja kiindunud – lisaks parandavad nad meie kehalist ja vaimset tervist.
Loe lähemalt

Teile sobiva koera valimine

Koera võtmise otsus on üks parimaid otsuseid üldse – samuti üks vastutusrikkamaid. Nii nagu oluliste otsuste langetamisel ikka, tuleb ka enne kutsika kojutoomist teha eeltööd. Nii võite olla kindel, et valite sellise koera, kes sobib teie ja teie eluviisiga.
Loe lähemalt

Kuidas käib koera võtmine varjupaigast?

Ükskõik millisele loomale uue kodu pakkumine on ilus tegu. Kui võtad endale täiskasvanud koera, on sellel väga suured eelised.
Loe lähemalt

KKK: koera kastreerimine/steriliseerimine

Üleannetu karvakera kojutoomine pakub äraütlemata suurt rõõmu. Vaevalt, et mõtled kutsikat istuma õpetades ja tema kõhukest kõditades, et tal võivad endal kutsikad olla.
Loe lähemalt

Koera tutvustamine teistele lemmikloomadele

Tavaliselt saavad koerad kiiresti sõpradeks, tõenäoliselt ka sinu kutsikas armastab teiste koerte seltskonda
Loe lähemalt

Koera kojutoomine

jäänud kõigest paar päeva uue koera või kutsika kojutoomiseni ja me veame kihla, et suudad neljajalgset sõpra vaevu ära oodata!
Loe lähemalt

Maja ja aia muutmine koerasõbralikuks

Enamik kasvatajaid laseb sul oodata kuni kutsika 8-nädalaseks saamiseni, enne kui lubavad ta koju viia – ilmselt tundub see küll terve igavikuna! Kuid see on suurepärane võimalus alustada oma kodu koerasõbralikuks muutmisega ning valmistuda uue pereliikme saabumiseks. Seega sel hetkel kui tood oma uue kutsika või koera koju on see juba turvaline ja koerasõbralik keskkond.
Loe lähemalt