Purina Pro Plan tootevalik

PURINA PRO PLAN

Miks valida PURINA® PRO PLAN®?

PURINA® PRO PLAN® CAT

Mõistame, et sinu kass on sulle kallis ning et loomale õige toidu pakkumine moodustab olulise osa tema eest hoolitsemisest. Kuna kassi vajadused muutuvad elu jooksul, siis pakub tootesari PURINA® PRO PLAN® valikut suurepäraseid kassitoitusid igas vanuses loomadele alates kassipojast kuni täiskasvanud ja eaka kassini.

AVASTA PURINA® PRO PLAN®-I ERINEVUS!

PURINA® PRO PLAN®-i tootjatena usume, et toit mõjutab pikas plaanis looma tervist. Meie 350 loomaarstist ja toitumiseksperdist koosnev meeskond on tõendanud, et teatud koostisainete kombinatsioonid aitavad kassil pika aja jooksul tervemana püsida. Sellised toitainesegud nagu OPTIRENAL™, teevad PURINA® PRO PLAN®-ist tipptasemel kassitoidu.

PURINA® PRO PLAN® – suurepärane toit tagab pikas plaanis tervise

PURINA® PRO PLAN® on suurepärane valik, kuna iga selle retsept tugineb hea tervise seisukohast asendamatutele koostisainetele, mis sisaldavad tasakaalustatult kõiki vajalikke toitaineid. PURINA® PRO PLAN® on valmistatud hoolikalt valitud kvaliteetsetest ja kergesti seeditavatest koostisainetest. Kõik PURINA® PRO PLAN®-i toidud on töötatud välja suurima hoolega, et pakkuda kassidele suurepärast kõhutäidet ja meeldivaid maitseid.

PURINA® PRO PLAN® on saadaval üksnes lemmikloomapoodides ja veterinaarkeskustes.

Meie tooteid saad ostaPetcitye-poest