PURINA ONE Indoor Formula, sisaldab rikkalikult kalkunit ja täisteravilju

Toakassid hoolitsevad oma kasuka eest sagedamini, mistõttu satub nende kõhtu rohkem liigseid karvu. Vähene liikumine võib põhjustada kaalutõusu, seega tuleb toakassile leida sobiv toit, mis vastaks tema elustiilile.

Meie Purina ONE’i toakassidele mõeldud Bifensisega toit vastab sinu lemmiklooma toitumisvajadustele. Loomaarstide ja toitumisteadlaste väljatöötatud Purina ONE’i toakassitoit kalkuniga pakub su lemmikule igal toidukorral kõiki vajalikke toitaineid. Ühtlasi sobib see tema vähenenud energiavajadusega ja aitab piirata karvapallide teket.

Meie toidu koostises olevad kiudained eemaldavad tõestatult 14 päeva jooksul kassi maost kaks korda rohkem karvu*. Meie toakassitoidus on suures koguses valke, et soodustada saledat ja tervislikku vormi, ning väiksem rasvasisaldus, et vältida liiga suurt kaalutõusu. Toit sisaldab ka looduslikku sigurit, mis vähendab tõestatult kassi liivakastist eralduvaid lõhnu. Samuti soodustab see soolestiku mikrofloora tasakaalu, et hoida seedesüsteem tervena.

Proovi Purina ONE Indoori Bifensisega täiskasvanud kassidele mõeldud toitu juba täna ja toeta oma lemmiklooma igapäevaseid toitumisvajadusi.

Loe lähemalt