PURINA ONE 1–12-kuustele kassipoegadele, sisaldab rikkalikult kana ja täisteravilju

Kassipojad läbivad kiire kasvu- ja arenguperioodi. Nii hoogsa kasvamise tõttu on nende toitainevajadus väga suur. Purina ONE Juniori väljatöötamisel on arvestatud kassipoegade (rinnapiimast võõrutamisest kuni 12 kuu vanuseni) ja tiinete või imetavate kasside toitainevajadusi.

Tänu Bifensisele vastab Purina ONE’i kassipoegade kuivtoit kõigile vajadustele. Meie spetsiaalselt väljatöötatud kassipoegade kuivtoit sisaldab hädavajalike toitainete kombinatsiooni, mis toetab su lemmiklooma tema esimesel eluaastal. Meie täisväärtuslik kassipojatoit sisaldab lisaks Bifensisele DHA-d – funktsionaalset toitainet, mida leidub emapiimas ning mis ergutab aju ja toetab nägemisfunktsiooni arengut. Meie kassipoegadele mõeldud kuivtoit sisaldab ka palju valke ja tasakaalustatud mineraalaineid, mis aitavad arendada lihasmassi ning luustikku. Tänu kvaliteetsetele koostisosadele on see väga hästi seeditav.

Toeta oma kassipoja arengut tema esimesel eluaastal ja anna talle Purina ONE'i kassipoegade kuivtoitu. Meie isuäratav kassitoit sisaldab kana ja täisteravilju ning krõbedad toidupalakesed hoiavad kassi igemed ja hambad tervena. Võid olla kindel, et annad oma lemmikule maitsvat toitu, ja lisaks hoolitsed ta põhivajaduste eest, et temast saaks terve täiskasvanud kass. Kui hoolitsed oma kassi toitumise eest juba varajasest east alates, aitab see tal nii täna kui ka homme terve olla.

Loe lähemalt

Elutähtsate funktsioonide tervislikku arengut toetab just kasvuetapi järgi kohandatud toitumisprofiil.

Elutähtsate funktsioonide tervislikku arengut toetab just kasvuetapi järgi kohandatud toitumisprofiil.
Palju valke ja tasakaalustatud mineraalained aitavad kaasa lihasmassi ning luustiku tervislikule arengule.

Palju valke ja tasakaalustatud mineraalained aitavad kaasa lihasmassi ning luustiku tervislikule arengule.
Tänu kvaliteetsetele koostisosadele on toit hästi seeditav.

Tänu kvaliteetsetele koostisosadele on toit hästi seeditav.
Valitud toitained ja krõbedad palakesed hoolitsevad igemete ning hammaste eest.

Valitud toitained ja krõbedad palakesed hoolitsevad igemete ning hammaste eest.
 • Valgud: 41.0%
 • Rasvasisaldus: 20.0%
 • Toortuhk: 8.0%
 • Toorkiud: 2.5%
 • DHA: 0.05%
 • Oomega-6-rasvhapped: 3.0%

Kana (17%), kuivatatud linnulihavalk, täisteranisu (13%), maisigluteenijahu, nisugluteenijahu, loomsed rasvad, sojajahu, maisitärklis, kuivatatud sigurijuur, mais, mineraalained, hüdrolüsaadid (koos kuumtöödeldud Lactobacillus delbrueckii ja fermentum'i pulbriga 0,025%), pärm, kalaõli. • A-vitamiin 33 000 IU/kg
 • D3-vitamiin 1000 IU/kg
 • E-vitamiin 460 IU/kg
 • C-vitamiin 140 mg/kg
 • Tauriin 750 mg/kg

 

*Videos näidatud pakendi visuaalid võivad erineda sõltuvalt regioonist või riigist.

Toitmisjuhend


Soovitatav päevane kogus (grammi päevas)

 

Kassi vanus

6–12 nädalat

12–26 nädalat

26–52 nädalat

Tiine kass

Imetav kass

Kogus

25–75 kahe kuni kolme einena või soovi järgi

45–100 kahe einena või soovi järgi

100–150 kahe einena või soovi järgi

Min 80 või soovi järgi

120–250 või soovi järgi

Kassi tuleks toiduga harjutada 3–4-nädalaselt. Söömise hõlbustamiseks tuleb toodet veega segada. Kui kassipoeg hakkab rohkem sööma, suurenda toidu kogust, ja kui ta saab kuivtoiduga hakkama, vähenda lisatud vee hulka. Iga kassipoeg on erinev. Olenevalt looma aktiivsusest ja terviseseisundist pead toidu kogust ja/või söömiseks võimaldatud aega võib-olla muutma. Sobib ka tiinele ja imetavale kassile. Värske ja puhas joogivesi peab olema igal ajal kättesaadav.